grudzień 01, 2022

Recenzje patronatów Secretum

Spirit Animals. Księga Shane’a
Assassin's Creed: Valhalla – Saga Geirmunda
Dwa mutanty
Lore
1634: Wojna bałtycka
Dziewczyna, która klaszcze
Dzieci ziemi i nieba
Magia krwi
Wiedma
wtorek, 31 marzec 2015 08:13

"Szczury Wrocławia" - edycja kolekcjonerska

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wydawnictwo Insignis wraz z autorem Robertem J. Szmidtem  umożliwiło zarezerwowanie jednego z kilkudziesięciu egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej powieści "Szczury Wrocławia". Takie wydanie trafi w pierwszej kolejności do osób, które wystąpiły w książce. Jednak pozostali czytelnicy również mają okazję zamówienia tego szczególnego wydania. Informacje poniżej.

Była reklama, były zapowiedzi, teraz pora ujawnić dokładnie, co będzie w zestawie:

- Sygnowane specjalnie dla zamawiającego Szczury Wrocławia w twardej oprawie (hardcover!) – ta wersja książki jest limitowana tylko do edycji kolekcjonerskiej i nie będzie dostępna w księgarniach!!!
- Kod uprawniający do bezpłatnego pobrania e-booka Szczurów Wrocławia.
- Koszulka z grafiką okładkową.
- Unikalny plan Wrocławia z 1963 roku, na który naniesiono wszystkie ważne miejsca opisywane w książce. W formacie 1000X700 mm!
- Plakat ze znaną wam częściowo grafiką Roberta Rajszczaka (fragment widzicie jako zdjęcie profilowe tej strony) także w formacie 1000x700 mm.
- Specjalnie zaprojektowane na tę okazję pudełko – w podobnym była sprzedawana gra planszowa Metro 2033.
- Spersonalizowany certyfikat śmierci - tylko dla osób, które wystąpiły w powieści. 

Mówcie co chcecie, ale takiego wydania książki jeszcze nie było.

Pierwszeństwo w zakupie tej limitowanej do niecałych trzystu egzemplarzy edycji mają 222 osoby występujące w książce - dla nich Insignis przygotował dodatkowe atrakcje - tak więc dla chętnych zostanie tylko kilkadziesiąt egzemplarzy tego unikalnego zestawu. a trafią one wyłącznie w ręce fanów apokalipsy zombie, którzy zalajkowali profil Szczurów Wrocławia.
Wystarczy wysłać maila z tematem Zamówienie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podać rozmiar koszulki (tabelka z rozmiarówkami jest dołączona do tego postu).
Liczy się kolejność zgłoszeń, więc radziłbym nie zwlekać, bo tych zestawów nie będzie wiele.
Cena jest jeszcze nieustalona, ale zapewniam, że nie będzie zaporowa i wyniesie mniej więcej dwukrotność ceny okładkowej książki w wydaniu broszurowym.

szczury wroclawia1

szczury wroclawia2