czerwiec 24, 2024

Recenzje patronatów Secretum

Wiedźmy z Kijowa. Miecz i krzyż
Legendy i latte
Vamps. Świeża krew
Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia
Grzechy ojców
Mroczne umysły
Extasia
World of Warcrarf: Dzień smoka
Spirit Animals. Księga Shane’a
środa, 28 kwiecień 2021 12:45

Zapowiedź: Szachy Karmadora. Droga Szamana. Tom 5 Wyróżniony

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Droga Szamana: Szachy Karmadonta” – piąta część bijącej rekordy popularności serii wkrótce w księgarniach

Na to czekaliśmy! Zbliża się premiera nowych przygód Dmitrija Machana – bohatera, z którym zżyliśmy się przez ostatnie cztery tomy wciągającej serii „Droga Szamana” stworzonej przez rosyjskiego pisarza Wasilija Machanienkę. Szykujcie się na piątą część perypetii przebojowego Szamana zatytułowaną „Szachy Karmadonta”.

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już dzisiaj!

http://bit.ly/droga-szamana-5 

Machana poznaliśmy jako więźnia, wyrzutka skazanego na osiem lat pracy w kopalni – w celu odbycia kary wylądował w wirtualnej krainie – Barlionie, do której co prawda garną rzesze tak zwanych wolnych graczy, ale więźniom… cóż, nie jest w tym świecie najlepiej. Wolnych graczy czekają w Barlionie emocjonujące przeżycia, łatwe pieniądze i wyłącznie przyjemne doznania, a wszystko to w rozrywkowej atmosferze. Więźniowie nie mają już tak dobrze – chociażby dlatego, że ich filtry doznań są wyłączone, co oznacza, że odczuwają każde uderzenie, ból i cierpienie. 

Dmitrij Machan porwał czytelników swoim uporem i zaradnością – przydzielono mu jedną z najmniej popularnych klas graczy, wylądował w Barlionie z wyzerowanymi statystykami, słowem: nie miał łatwo. Ale poradził sobie! Dziś cieszy się już względną wolnością, wytrwale leveluje swoją postać, ma swój klan i, co najważniejsze, nie opuszczają go humor i optymizm. I jak zawsze ani myśli prowadzić nudne, przewidywalne życie.

Piąta część przygód Machana to nowe wyzwania: klan zyska statek (Statek? Też coś! Ale poczekajcie, takiego statku w życiu nie widzieliście), a Machan – ucznia (i nie będzie on takim sobie zwykłym uczniem). Prawdziwie fajerwerki nastąpią jednak w finale tomu – niczego nie zdradzimy, ale to co się zdarzy, sprawi, że nawet najkrótsze oczekiwanie na część szóstą będzie za długie.

Nie czekajcie i wkroczcie do świata Szamana! Seria Wasilija Machanienki to intrygująca literatura spod znaku LitRPG, dynamicznie rozwijającego się podgatunku fantasy i science fiction. Tom piąty – „Szachy Karmadonta” – trafi do księgarń 19 maja nakładem wydawnictwa Insignis.