listopad 29, 2021

czwartek, 06 luty 2020 03:00

Konkurs: Kroniki Nicci

By 
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Terry Goodkind swoim świetnie znanym i mającym wielu fanów cyklem „Miecz Prawdy” stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów. Nowy cykl „Kroniki Nicci” opowiada właśnie o jednej z jego ulubionych postaci w „Mieczu Prawdy”.

NAGRODA W KONKURSIE

1 x "Kroniki Nicci" (tomy 1-3)

ZADANIE KONKURSOWE

Odpowiedz na pytanie: wolisz czytać książki jednotomowe, czy raczej skłaniasz się ku seriom wydawniczym? Odpowiedź uzasadnij. 

REGULAMIN
1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.
2. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
3. Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na dole strony w tytule konkursu wpisując NICCI.
4. W zgłoszeniu należy podać: odpowiedź na zadanie konkursowe, imię oraz adres mailowy. Wysłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne ze zgodą na publikację tych danych w razie wygrania nagrody. 
5. Na odpowiedzi czekamy do 16 lutego 2020 r., do godziny 23:59.
6. Wyniki oraz lista zwycięzców zostaną podane w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.
7. Nagrody zostaną wysyłane w ciągu 2 tygodni od otrzymania danych adresowych zwycięzców. W przypadku, gdy nie podadzą ich w ciągu dwóch tygodni, nagroda przepada.
8. Wysłanie zgłoszenia konkursowego wiąże się z akceptacją warunków przetwarzania danych osobowych określonych w Polityce prywatności.

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Rebis
Życzymy powodzenia!

Nagrodę otrzymuje Marika W., serdecznie gratulujemy!