niedziela, 17 marzec 2019 12:50

Konkurs: Oczy Uroczne

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gdzie anioł nie może, tam czorta pośle.

Laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla powraca z nowymi dożywotnikami w kolejnej odsłonie bestsellerowego cyklu!

Wraz z nieoczekiwanym atakiem zimy nadciągają równie niespodziewane kłopoty. Ktoś lub coś grasuje po okolicy, atakując przypadkowe osoby. Tymczasem Bazyl wyraźnie coś knuje i w tej intrydze niespodziewanie zyskuje sprzymierzeńca, zaś przyjaźń Ody z Rochem zostaje wystawiona na poważną próbę. Lecz wszystko to blednie w obliczu tajemnic sprzed wielu lat, jakie skrywa pobliski cmentarz – i niewielki staw w samym sercu ciemnego lasu.

Nadciąga czas nieprzejednanej nocy. Czas śmierci.

NAGRODA W KONKURSIE
2 x „Oczy Uroczne”

ZADANIE KONKURSOWE

Czytaliście książki Marty Kisiel z serii "Dożywocie"? Jeśli tak, to doskonale wiecie kim są Dożywotnicy. Jeśli nie, lekko Wam sprawę przybliżę. Dożywotnik, to istota odziedziczona po krewnych wraz ze spadkiem, która zostaje przy Tobie do końca życia, a potem dziedziczą ją kolejni krewni. Zadanie konkursowe brzmi: napisz nam jakiego Dożywotnika chciałbyś odziedziczyć? Odpowiedź krótko uzasadnij.  

REGULAMIN
1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników Secretum, z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.
2. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
3. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie pisząc: OCZY
4. W zgłoszeniu należy podać: odpowiedź na zadanie konkursowe i login użytkownika.
5. Na odpowiedzi czekamy do 24 marca 2019 r., do godziny 23:59.
6. Wyniki oraz lista zwycięzców zostaną podane w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.
7. Za wysyłkę nagrody odpowiedzialne jest wydawnictwo. Jeżeli zwycięzca nie poda swoich danych w ciągu 7 dni po zakończeniu konkursu, nagroda przepada. 
8. Wysłanie zgłoszenia konkursowego wiąże się z akceptacją warunków przetwarzania danych osobowych określonych w polityce prywatności.

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Uroboros
Życzymy powodzenia!


Nagrody otrzymują:

Eleinor

Aveel

Serdecznie grtulujemy!