czerwiec 16, 2024

poniedziałek, 20 październik 2014 09:59

Konkurs na Fantastyczne Opowiadanie

By 
Oceń ten artykuł
(27 głosów)

Piszesz opowiadania? Jest Ci bliska konwencja fantastyki lub horror? Jeśli tak to nasz dział opowiadań jest właśnie dla Ciebie. Prześlij nam swój tekst, a jeśli uznamy, że się nadaje umieścimy go na Secretum. Zapraszamy tak debiutantów, jak i osoby piszące już od dawna. Pokaż swoją twórczość światu!

NAGRODY W KONKURSIE

Pakiety książek.

ZADANIE KONKURSOWE

Wyślij do nas swoje opowiadanie. Każde opowiadanie zostanie przez nas przeczytane, i jeśli zajdzie taka potrzeba, poddane niewielkiej korekcie. Oczywiście gdy trzeba będzie poprawić coś więcej zapytamy o zgodę autora. Przesłanie tekstu jest równoznaczne z udzieleniem zgody na publikację.

Każde opowiadanie na którego publikację się zdecydujemy nagrodzone zostanie książką z listy do wyboru (około 50 pozycji, przy wyborze brana pod uwagę będzie kolejność nadsyłania prac).

Dwa z opublikowanych opowiadań zostaną również nagrodzone pakietami książek. Jedno wybierze redakcja, drugie użytkownicy portalu. 

REGULAMIN

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników Secretum.

2. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

3. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie pisząc: OPOWIADANIE

4. W zgłoszeniu należy podać:

opowiadanie w pliku .doc lub .rtf / login użytkownika / imię i nazwisko

5. Nadesłany tekst nie może być wcześniej publikowany - wyjątek stanowią prywatny blog lub strona autora, by jednak udowodnił, że to jego własność, musi na takiej witrynie zamieścić konkursowy banner lub informację, że bierze udział w konkursie "Opowiadanie Fantastyczne" na Secretum.pl

6. Na opowiadania czekamy do 24 grudnia, do godziny 23:59

7. Wyniki oraz lista zwycięzców zostaną podane w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu i publikacji wszystkich, zaakceptowanych tekstów

8. Nagrody zostaną wysyłane w ciągu 2 tygodni od otrzymania danych adresowych zwycięzców

Sponsorem konkursu jest

Secretum.pl

POWODZENIA!

Wszystkie spory dotyczące konkursów i ich regulaminu subiektywnie rozstrzyga redakcja.


Edit 25.02.2015 - Do udziału w konkursie zostało zgłoszonych 205 opowiadań. Na dzień dzisiejszy do przeczytania pozostało jeszcze 50 tekstów. Chcielibyśmy również przypomnieć, iż konkurs składa się z trzech etapów:
1 etap - nadsyłanie opowiadań do 24.12.2014.
2 etap - publikacja najlepszych zdaniem redakcji Secretum opowiadań w dziale Opowiadania.
3 etap - publikacja listy konkursowych opowiadań z działu Opowiadania oraz rozpoczęcie głosowania na najlepsze opowiadanie wg Redakcji i najlepsze opowiadanie wg Użytkowników Secretum. Głosowanie będzie trwało 7 dni. Komentarz z tytułem opowiadania, napisany przez zalogowanego użytkownika Secretum pod listą opowiadań traktowany będzie jako oddany 1 głos. Spośród głosujących użytkowników również zostanie wylosowana nagroda książkowa.

Koniec 3 etapu traktowany jest jako oficjalne zakończenie konkursu. Od tej pory będzie 30 dni na publikację listy zwycięzców, czyli wyłonienie najlepszego opowiadania wg Redakcji i najlepszego opowiadania wg Użytkowników Secretum. Nagrody zostaną wysyłane w ciągu 2 tygodni od otrzymania danych adresowych zwycięzców.

W między czasie, sukcesywnie wysyłane będą nagrody książkowe do wszystkich uczestników konkursu, których teksty zostały opublikowane na Secretum w dziale Opowiadania. Na ich wysyłanie mają wpływ: kolejność zgłoszenia pracy do konkursu oraz kolejność otrzymania informacji odnośnie wybranego tytułu książki.


 

 

Etap 3 konkursu - Lista opublikowanych opowiadań konkurowych, na które można oddać swój głos.

 


Główną nagrodę otrzymuje Ashanee Dark za opowiadanie "Poszukiwanie Nowej Rzeczywistości"! Serdecznie gratulujemy!

Opowiadanie przeczytać można tutaj