lipiec 15, 2024

czwartek, 07 maj 2015 10:27

Fantastyczny weekend w Lublinie

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższy weekend Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza" zaprasza na swoje imprezy, które odbędą się w Lublinie:

1. Lubelskie Spotkania z Komiksem (http://lszk.pl)

Jedyny w Lublinie festiwal poświęcony sztuce komiksu już w ten weekend! W sobotę w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Peowiaków 12 (budynek Centrum Kultury), a w niedzielę w Domu Kultury Narnia przy ul. Lwowskiej 12 można będzie oddać się swoim pasjom związanym z komiksem. A już w piątek o godz. 20 w DK Narnia zapraszamy na wernisaż wystawy prac komiksowych dwójki artystów: Daniela Grzeszkiewicza i Katarzyny Babis.

2. Spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem

Odbędzie się ono o godz. 17.30 w Filii nr 26 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Leonarda 18. Podczas spotkania będzie można posłuchać opowieści autora o jego inspiracjach twórczych i planach wydawniczych, jak również otrzymać autograf.

3. Piątek z grami planszowymi i karcianymi

Tradycyjnie jak co tydzień w Domu Kultury Narnia przy ul. Lwowskiej 12 odbywają się spotkania poświęcone grom planszowym i karcianym. W godzinach 17 – 22 można przyjść, pograć w gry i świetnie się bawić z innymi miłośnikami wspólnego grania.

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Poniżej do pobrania szczegółowy program Lubelskich Spotkań z Komiksem.