lipiec 15, 2024

sobota, 14 marzec 2015 19:45

Spotkanie z Magdaleną Kozak z okazji premiery Łez Diabła – najnowszej powieści Autorki

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Kozak – niezwykle popularną polską pisarką SF/fantasy, autorką bestsellerowej trylogii Nocarz, Renegat, Nikt. Spotkanie, które odbędzie się w Empiku Arkadia (Warszawa, al. Jana Pawła II 82) 24 marca 2015 o godz. 18.00, skupi się wokół najnowszej, długo wyczekiwanej i pisanej aż cztery lata powieści Łzy Diabła – niezwykle oryginalnej próby przeniesienia doświadczeń Autorki z odbytych przez nią misji wojskowych w Afganistanie do odległego, fantastycznego świata – na planetę Dżahan.

Ta pasjonująca, napisana z iście filmowym rozmachem, ale co najważniejsze bardzo autentyczna opowieść o wojnie, miłości, męstwie i odkrywaniu własnej tożsamości (grubo ponad 700 stron!) to znakomita lektura nie tylko dla miłośników fantastyki, ale także amatorów powieści sensacyjnych i military fiction. Magda Kozak opowie o źródłach inspiracji, o Łzach Diabła, o swoim życiu pisarki, żołnierza i lekarza, porozmawia z czytelnikami i rozda autografy. Nie może Was zabraknąć!

Link do wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/Kozak-spotkanie

Tymczasem zapraszamy na bardzo obszerne fragmenty Łez Diabła – prezentujące dwa główne wątki powieści – wątek Izzata (kampania Honoru Smoka) i Znajdy (Mściciel z Pól) w brawurowym wykonaniu Adama Baumana z klimatyczną oprawą muzyczną. Posłuchajcie też, co mówi o Łzach Diabła i o sobie sama Autorka.

Media