lipiec 20, 2024

środa, 13 styczeń 2021 05:53

Spotkanie online z Justyną Wydrą

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Justyna Wydra znana czytelnikom z takich powieści jak : Esesman i Żydówka (2015), Ponieważ wróciłam (2016) oraz Zaniemówienie (2018), powraca z nową książką, tym razem w zupełnie innej odsłonie!

Już dziś zapraszamy na spotkanie online z autorką, które odbędzie się 29 stycznia na fanpage'u Klubu Książki Kobiecej. Więcej informacji, w linku poniżej:

https://www.facebook.com/events/421417125651313

le poświęcisz, by przetrwać? W Przełęczy Strażników rządzą twarde reguły gry…

Tesa, córka owczarzy z dolin, ma wszystko – młodość, inteligencję i urodę. Otoczona miłością bliskich, z niecierpliwością oczekuje pierwszego spotkania z przyszłym mężem, synem rządcy z nadmorskiego miasta. Wiezie ze sobą znaczny posag, a także stado owiec. Na jej drodze los postawi jednak Arta Fesersana i jego zbójców.

Rozbójnicy są ludźmi gór. Twardzi i okrutni, kryją się w niedostępnych strażnicach na wschodniej granicy królestwa. Pilnują, by przez przełęcz nie przedostali się Żółci Ludzie. W zamian za to do woli grabią mieszkańców dolin. Za ich przyczyną Tesa Owczarka straci wszystko. Wyruszy w góry za Artem Synem Rybaka, by stać się jego przymusową sojuszniczką w grze o przetrwanie między nieprzychylnymi jej ludźmi, których języka nie zna, zwyczajów nie rozumie, a życiowych wyborów nie akceptuje.

Premiera 19 stycznia!