środa, 23 sierpień 2017 19:42

Zakupy na Polconie 2017

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najlepsze, co można kupić... na Polconie

Wpadł Ci do głowy genialny pomysł na rekwizyt do polconowego larpa. Miałeś poprosić Ją o rękę na Polconie, ale zapomniałeś pierścionka? W games roomie nie ma Twojej ulubionej gry? Żaden problem, wszystko to, i jeszcze więcej, znajdziesz w naszej strefie wystawców.

Serce Polconu 2017 w Lublinie będzie biło w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka” i jego najbliższej okolicy. Oprócz wielu atrakcji konwentowych znajdziecie tam również naszą strefę wystawców, w której będziecie mogli kupić wszystko, co tylko możecie sobie zamarzyć.

Strefa wystawców będzie otwarta dla kupujących od czwartku do niedzieli. Godziny otwarcia w poszczególne dni: czwartek 16:00 – 20:00, piątek i sobota 10:00 - 20:00, niedziela 10:00 – 16:00. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Wam czasu na zakupy i nikt nie odejdzie z pustymi rękoma.
Podczas Polconu bezproblemowo powiększycie swoją bibliotekę gier. Przedstawiciele wielu wydawnictw, zarówno światowych gigantów, jak i mniejszych, polskich projektów szeroki wybór gier to wszystko (poza nielimitowaną karta kredytową) o czym każdy planszówkomaniak może śnić. Nie zabraknie również produktów dla graczy RPG, bitewniaków czy larpowców. Kostki, maty, figurki, wykonywane ręcznie akcesoria, elementy ubioru czy rekwizyty na pewno nie pozwolą wam przejść obok nich obojętnie.

Najciekawsi i najbardziej popularni twórcy koszulek, kubków, przypinek i innych gadżetów to wielka gratka dla tych, którzy nie tylko podczas konwentu lubią nosić się inaczej niż osoby nie związane z fandomem. Wśród oferty naszych wystawców każdy znajdzie coś w estetyce, która najbardziej mu odpowiada. Oprócz tego znajdziecie stoiska z modą gotycką i alternatywną.

Na żadnym konwencie nie może również zabraknąć miejsc, w których kupicie książki. Po Polconie na pewno wielu z Was będzie musiało wybrać się na zakupy do sklepów meblarskich, gdzieś wszak trzeba nowe tytuły trzymać, a na podłodze się nie godzi.

Gdyby zaś przyszła Wam ochota na odrobinę blichtru, to też nie będziecie musieli szukać daleko. Polcon to doskonała okazja, żeby uzupełnić szkatułkę z biżuteria o piękne, recznie wykonywane, oryginalne wyroby najciekawszych polskich jubilerów, którzy zaprezentują swoje pomysły inspirowane szeroko pojęta fantastyką. Niebanalny pierścionek zaręczynowy też na pewno się znajdzie :P.

Listę i plan wystawców znajdziecie --> TUTAJ