środa, 04 listopad 2015 13:33

"Gra o Tron. Książka do kolorowania" nadchodzi

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Naostrzcie czerwone kredki. Polska premiera pierwszej książki do kolorowania dla miłośników „Gry o tron" już 4 listopada. Już od pewnego czasu zestaw kredek i książeczka do kolorowania na stole to niekoniecznie sygnał, że w mieszkaniu są małoletni. Odkąd kolorowanki dla dorosłych wydaje Penguin Random House, a we Francji sprzedają się lepiej niż książki kucharskie, proste szablony są zastępowane przez coraz bardziej wyrafinowane obrazy.

Publikacja „Gry o tron" w wersji do kolorowania to przełomowe wydarzenie: po raz pierwszy dokonano adaptacji książki z najwyższych pozycji na listach bestsellerów. Książka do kolorowania oparta na słynnej sadze „Pieśni lodu i ognia"  i bijącym rekordy popularności serialu HBO „Gra o tron", którą współtworzył sam autor George R. R. Martin, pojawi się w polskich księgarniach 4 listopada, tydzień po premierze amerykańskiej. 45 czarno-białych kart przygotowali uznani na świecie ilustratorzy fantasy, tacy jak Ivonne Gilbert, John Howe, Tomislav Tomic, Adam Stower, Levi Pinfold.

To prawdziwa gratka dla fanów świata Siedmiu Królestw – zarazem obiekt kolekcjonerski i sposób na zajęcie rąk w oczekiwaniu na szóstą część sagi czy zapełnienie pustki po zakończeniu piątego sezonu serialu. Ze względu na zaangażowanie wiodących ilustratorów fantasy to propozycja również dla wielbicieli innych pozycji gatunku.

Gra o Tron Ksiazka do kolorowania zdjecie Instagram 2

Uruchom wyobraźnię, wejdź w świat epickiej sagi Pieśni Lodu i Ognia, sięgnij po kredki, nadaj barwy przepięknym grafikom inspirowanym megabestsellerowymi książkami oraz serialem „Gra o Tron". Tylko od ciebie zależy, jakimi kolorami ożyją bohaterowie, jakie barwy pojawią się na herbowych tarczach, jakimi odcieniami zalśni śmiercionośna broń, jak bardzo błękitne będzie niebo, a jak czerwona krew. Wspaniała zabawa, doskonały relaks, ogromna satysfakcja.

Nadaje się dla całej rodziny.

„Gra o tron. Książka do kolorowania"

Premiera: 4.11.2015

Cena: 29,90 zł

Wydawnictwo: Akurat