grudzień 11, 2023

piątek, 25 wrzesień 2015 10:34

"Summoner: Początek" - premiera już w październiku!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wydawnictwo Jaguar prezentuje sagę Summoner: Zaklinacz, nową trylogię fantasy, która podbiła serca miłośników gatunku i w zawrotnym tempie zdobyła popularność na platformie wattpad.com.

100 000 czytelników w miesiąc,
1 000 000 czytelników po kwartale,
3 000 000 czytelników w pół roku,
a teraz już prawie 7 MILIONÓW!!!

Poznajcie Fletchera, chłopaka z darem przywoływania demonów. Tylko on może uratować Imperium Hominum przed klęską w walce z bezlitosnymi orkami. Przeżyjcie niezwykłą przygodę i odkryjcie jedną z najbardziej wciągających trylogii fantasty ostatnich lat.

Taki fenomen zdarza się raz na dekadę!

Historia, która z powodzeniem połączyła sagę Pokémon, Harry'ego Pottera, Władcę Pierścieni i najbardziej spektakularne elementy gry League of Legends narodziła się w głowie 25-letniego Brytyjczyka, Tarana Matharu. W 2013 roku autor postanowił wziąć udział w akcji NaNoWriMo (National Novel Writing Month) i rozpoczął codzienną publikację rozdziałów książki Summoner na platformie wattpad. Opowieść tak bardzo spodobała się czytelnikom, że polecali ją przyjaciołom, i w konsekwencji po niecałym kwartale pierwsze rozdziały Zaklinacza przeczytało ponad milion osób. Po sześciu miesiącach trzy miliony, a teraz już prawie siedem!

Sukcesem Tarana zainteresowały się media oraz wydawnictwa, które same zaczęły pukać do jego drzwi. Takie przypadki można policzyć na palcach jednej ręki.

„Już po lekturze pierwszych stron wiedziałyśmy, że wreszcie, po latach, jest książka na miarę naszych ukochanych ‚Zwiadowców'!" - piszą w dołączonym do książki liście właścicielki Wydawnictwa Jaguar, Ewa Holewińska i Anna Pawłowicz.

„Strona za stroną, rozdział za rozdziałem, ogarniała nas coraz większa euforia! To jest super! Człowiek nie może się oderwać, przywiązuje się do bohaterów i kiedy dociera (po nieprzespanej nocy) do ostatniego zdania, jest wściekły, że na drugi tom musi czekać. (...) Znacie to uczucie? Nie jest ono częste, prawda? Ta książka to prawdziwy fenomen i trafia prosto do serca!"- dodaje wydawca.

Początek" - Pierwsza księga w serii SUMMONER: ZAKLINACZ, pojawi się w księgarniach 7 października. Książka w wersji elektronicznej będzie dostępna już 30 września.

"Autor bawi się konwencjami fantasy tworząc rozrywkową opowieść, która spodoba się miłośnikom gatunku" - Kirkus Reviews
"Mocny debiut" - Publishers Weekly

"Ta lektura to czysta przyjemność" - Sharon Rawlins, Schools Library Journal

"Momentami serce biło mi szybciej. Czytając tę książkę przypomniał mi się Eragon i Pokémony. Chętnie przeczytam ją jeszcze raz. " - Nerd and Librarian

"Jeśli podobał Wam się Władca Pierścieni lub Harry Potter, pokochacie tę książkę" - Scifi Now

"Fletcher to najlepszy bohater, z którym zetknęłam się w książkach" — Teenreeds.com

"Cudowny początek wspaniałej serii. Chce takiego demona jak Ignatius!!! Proszę, proszę, proszę!!" - Dark Readers

"Najbardziej ekscytujący debiut 2015 roku" - Juliet Mushens, United Talent Agency

Media