lipiec 15, 2024

poniedziałek, 21 wrzesień 2015 11:24

Nowele "Endgame" już są dostepne

By 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Do sprzedaży trafił właśnie ebook "Endgame. Początek", czyli zbiór czterech nowelek przedstawiających życie bohaterów serii Endgame sprzed wydarzeń, których czytelnik był świadkiem w Wezwaniu. Na pierwszy ogień poszli Marcus, Chiyoko, Kala i Alice. Na razie książka dostępna jest tylko na Publio.pl. Tam też została udostępniona historia Chiyoko zupełnie za free. Jednocześnie informujemy, że premiera drugiego tomu serii – "Endgame. Klucz Niebios" – wypada 21 października 2015 roku.

Nowele opisują metody treningowe, jakim poddawani byli bohaterowie, a także ich przygody zanim zostali powołani na Graczy. Poznacie, w jaki sposób stali się tacy, jacy są w Endgame. Jasne staną się ich motywy i żądze. Będziecie wiedzieć, co pcha ich do przodu oraz jaki stosunek mają do samego Endgame. A nic nie jest takie, jak się wydawało na początku.

Atrakcyjną ofertę na nowelki (w tym darmowe opowiadanie) ma Publio.pl: http://www.publio.pl/sqn-endgame.html

Promocja ważna do 24 września!

Fascynujący prequel powieści „Endgame: Wezwanie". Sprawdź, jak wyglądało życie i trening Graczy, zanim zostali wybrani na zbawicieli swoich ludów i zanim zaczęło się Endgame.

W tym tomie Marcus będzie musiał wybrać między przyjaźnią a przeznaczeniem, Chiyoko stoczy walkę o to, co jej się należy, Kala pozna cenę miłości, a Alice ostatecznie zrozumie, o co toczy się gra.

Musieli porzucić normalne życie.

Trenowali, uczyli się, przygotowywali.

Żeby grać, przetrwać, rozwiązać zagadkę.

Żeby zabić lub zostać zabitym.

Nadchodzi Endgame.

I tylko jedno z nich może zwyciężyć.

Na serię Endgame składają się następujące powieści:

  • Endgame. Wezwanie (premiera: październik 2014)
  • Endgame. Klucz Niebios (premiera: październik 2015)
  • Tom 3. Nie ma jeszcze ustalonego tytułu (premiera: październik 2016)

I nowele:

  • Endgame. Początek (premiera: wrzesień 2015)