marzec 26, 2023

środa, 19 listopad 2014 01:44

Premiera: "Dragon Age Inkwizycja"

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dragon Age™: Inkwizycja to klasyczna gra RPG oferująca otwarty i tętniący życiem świat. Znajdziecie tu także ciekawą fabułę, intrygujących bohaterów i szerokie możliwości personalizacji - wszystko to podane w doskonałej, polskiej wersji językowej (napisy). Premiera 20 listopada 2014 r.

Przerażający kataklizm pchnął krainę Thedas w objęcia chaosu. Na niebie zaroiło się od smoków, a na spokojne niegdyś królestwo padł cień grozy. Magowie wypowiedzieli otwartą wojnę prześladującym ich Templariuszom. Narody powstały przeciwko sobie. Stojąc na czele Inkwizycji, musisz wspólnie z drużyną legendarnych bohaterów przywrócić spokój i powstrzymać sprawców chaosu. Batalia o zwycięstwo prawdy zbierze krwawe żniwo, po drodze zyskasz nowych przyjaciół, ale stracisz część starych.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Polska wersja językowa. Kinowa lokalizacja przygotowana przez doświadczony zespół, który ma na swoim koncie między innymi: serię Dragon Age, Planescape: Torment, Baldur's Gate 2, Neverwinter Nights i wiele innych.

Stań na czele Inkwizycji. Kieruj siłami Inkwizycji, biorąc udział w epickiej historii osadzonej w niebezpiecznym świecie Dragon Age.
Twórz więzi. Różnorodne i niepospolite postaci nawiązują ze sobą i bohaterem gracza relacje, które mogą rozwinąć się na wiele sposobów.
Odkrywaj świat Dragon Age. Przemierzaj wszystkie zakamarki przepięknego i otwartego świata Dragon Age.

Zmieniaj rzeczywistość. Twoje czyny i wybory będą miały wpływ na przebieg wielu wątków w grze, a także na fizyczne aspekty otaczającej Twoją postać rzeczywistości.

Graj jak chcesz. Masz całkowitą kontrolę nad wyglądem i właściwościami Inkwizytora (bądź Inkwizytorki), towarzyszy broni, posterunków i fortec. Do Ciebie należy decyzja o charakterze Inkwizycji i sposobie prowadzenia walki.

Konfiguracja minimalna:

System operacyjny: Windows 7 lub 8.1 (64-bitowy)
Procesor: czterordzeniowy procesor AMD 2,5 GHz, czterordzeniowy procesor Intel 2,0 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
Pamięć karty graficznej: 512 MB
Miejsce na dysku: 26 GB
DirectX: 10

Konfiguracja zalecana:

System operacyjny: Windows 7 lub 8.1 (64-bitowy)
Procesor: sześciordzeniowy procesor AMD 3,2 GHz, czterordzeniowy procesor Intel 3,0 GHz
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 lub R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
Pamięć karty graficznej: 3 GB
Miejsce na dysku: 26 GB
DirectX: 11
* Gra obsługuje kontroler dla konsoli Xbox 360
* Gra wymaga karty dźwiękowej w pełni zgodnej z DirectX 9.0c
* Wymagane jest uwierzytelnienie online podczas instalacji