październik 01, 2022

niedziela, 15 maj 2016 14:09

"Zaklinacze" na wspieram.to

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na stronie wspierania społecznościowego wspieram.to można wesprzeć projekt gry karcianej pt."Zaklinacze".

"Zaklinacze to strategiczna gra karciana dla 2-4 osób, w której zmieszacie ze sobą różne talie, by następnie z dostępnych zaklęć oraz przedmiotów tworzyć artefakty. Za ich pomocą musicie pokonać potwory i zdobyć chwałę, zanim zrobią to inni gracze."

Chcąc pomóc, można wpłacić co najmniej 5 złotych, lecz aby ozdobić swą półkę nową grą karcianą, należy zapłacić 79 złotych (tytuł w sklepach ma kosztować 99 złotych), a w cenę jest wliczona dostawa kurierem. Kolejny próg jest przeznaczony dla sklepów i kosztuje 414 złotych.

Instrukcję znaleźć można w tym miejscu.
Akcja wspierania "Zaklinaczy" znajduje się pod tym adresem.

Aby projekt odniósł sukces, twórcy muszą zebrać 19000 złotych. W tej chwili osiągnięto 82%, gdyż zgromadzono 15768 złotych, jednakże zbiórka potrwa jeszcze przez 9 dni.

"Mocą Zaklinaczy są mini-talie, zawierające groźnych przeciwników, wyjątkowe zaklęcia oraz niezwykłe przedmioty. Przystępując do gry zmieszacie ze sobą przynajmniej dwa takie zestawy, każdy eksplorujący wyjątkową mechanikę. Efekt jest taki, że wybierając inne talie będziecie mieć poczucie, że siadacie do innej gry. Co więcej, nowe zaklęcia oraz przedmioty przykrywają poprzednie i tylko część ich mocy przenosicie dalej – to znaczy, że gra dynamicznie zmienia się z tury na turę. Każda kolejna rozgrywka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, jeżeli zmienicie kartę wioski, modyfikującą reguły całej partii. To wszystko sprawia, że Zaklinacze są grą lekką i szybką, ale też głęboką i niesamowicie regrywalną!"

Media