grudzień 11, 2023

czwartek, 12 maj 2016 14:40

Homeworld: Deserts of Kharak w wydaniu „Edycji Morza Wydm” – szczegóły polskiej wersji premium

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 20 czerwca zadebiutuje prequel legendarnej strategii - Homeworld: Deserts of Kharak. Wydawnictwo Techland dostarczy na polski rynek kolejne bogate wydanie pudełkowe, którego szczegóły mamy przyjemność ujawnić już dziś. Homeworld: Deserts of Kharak w „Edycji Morza Wydm" to jedyne pudełkowe wydanie gry na świecie.

"Edycja Morza Wydm" dostępna będzie wyłącznie w Polsce. Cena wyniesie 119,90 zł, czyli gracze zapłacą mniej niż za cyfrową wersję gry. Polskie wydanie Homeworld: Deserts of Kharak zawierać będzie:

·         artbook,

·         Oficerski instruktarz sił Koalicji - poradnik do gry,

·         Insygnia klanów Kharak - komplet naklejek,

·         soundtrack liczący ponad 100 utworów w kompozycji Paula Ruskay'a, autora ścieżki dźwiękowej do oryginalnego Homeworlda;

·         trzy komplety DLC - Soban Fleet Pack, Khaaneph Fleet Pack oraz Deserts of Kharak Expedition Guide.

DLC - Soban Fleet Pack, Khaaneph Fleet Pack to dwie nowe floty, które wzbogacą ilość dostępnych w grze jednostek. Deserts of Kharak Expedition Guide – to wyjątkowa aplikacja – baza wiedzy. Gracze znajdą w niej m.in. informacje o historii Kharaku, panujących na planecie warunkach atmosferycznych, specyfice geograficznej, rządzących klanach oraz prowadzonych wcześniej operacjach wojennych. To również baza wiedzy o dostępnych w grze jednostkach wraz z interaktywnymi modelami 3D. Znajdą się tam też dokumenty takie jak biografie personelu i osobiste dzienniki głównej bohaterki Rachel S'jet. Sekcja dodatkowa Expedition Guide'a zawiera obszerny materiał z produkcji Homeworld: Deserts of Kharak wraz z komentarzem twórców, historią studia deweloperskiego Blackbird Interactive złożonego z autorów oryginalnego Homeworlda, a także zestaw grafik koncepcyjnych.

"Taka jest nasza polityka wydawnicza. Staramy się dołączać dodatkową zawartość do większości gier, które dzięki naszym staraniom trafiają na polski rynek. Liczymy, że fani  gry Homeworld: Deserts of Kharak będą więcej niż zadowoleni." - podsumowuje Anna Łada-Grodzicka, PR Manager Wydawnictwa Techland.

Dostępny jest także najnowszy zwiastun. Premiera Homeworld: Deserts of Kharak w bogatym wydaniu „Edycji Morza Wydm" przewidziana jest na 20 czerwca tego roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej na platformę PC, w sugerowanej cenie 119,90 zł.

Media