wtorek, 26 kwiecień 2016 17:18

"Dead Island Definitve Collection" szczegóły polskiego wydania

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Koch Media na rynku polskim, informuje, że Dead Island Definitive Collection będzie dostępne w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Premiera specjalnego wydania przewidziana jest na 1 czerwca 2016 roku.

Nowa oprawa gry pozwala ponownie docenić wykonanie i klimat obu produkcji. Seria Dead Island to walka o przetrwanie w nietypowym otoczeniu. Teraz gracz otrzymuje do dyspozycji kompletne wydanie, czyli Dead Island Definitive Collection wraz ze wszystkimi DLC. Kompleksowe wydanie będzie dostępne na polskim rynku w cenie 99,90 zł na platformę PC oraz 159,90 zł na PS4 oraz Xbox One. W dniu dzisiejszym ukazały się także nowe screeny z gier.

Szczegółowa zawartość polskiego wydania:
•    Obie części serii wraz ze wszystkimi dodatkami jak: Bloodbath Arena, Ryder White, Survivor Pack, Fashion Victim;
•    Uniwersum Dead Island w jednym wydaniu, dostępne na nową generację konsol;
•    Nowy silnik gry;
•    Odmieniona oprawa graficzna m.in. podniesiona rozdzielczość tekstur, lepsze oświetlenie otoczenia;
•    Dodatkowa gra – Dead Island Retro Revenge, dwuwymiarowa bijatyka, dostępna jedynie w Definitive Collection.
•    Seria Dead Island i jej kontynuacja - Dead Island Riptide – to kultowe pozycje nie tylko wśród fanów zombie, ale również miłośników gier FPP. Obie gry już niebawem pojawią się na nowych generacjach konsol w niespotykanej dotąd odsłonie, zawierającej m.in. wszystkie DLC które zostały stworzone dla obu tytułów. Pełna zawartość zostanie

Dead Island Definitive Collection trafi na polski rynek już 1 czerwca 2016 r. Będzie dostępna na platformę PC, Xbox One oraz PS4.