grudzień 01, 2022

poniedziałek, 21 marzec 2016 09:09

FIM Speedway Grand Prix 15 doczekał się darmowej aktualizacji

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

FIM Speedway Grand Prix 15 to najbardziej realistyczny symulator żużla, jaki dotychczas powstał. Tytuł został stworzony na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze odnajdziemy wszystkich zawodników zakwalifikowanych do Grand Prix 2015 oraz wiernie odwzorowane wszystkie zawody i stadiony tego sezonu - w tym Stadion Narodowy w Warszawie (po raz pierwszy w grze wideo!).


FIM Speedway Grand Prix 15 doczekał się właśnie darmowej aktualizacji o numerze 1.2.0, opracowanej dzięki opiom graczy na forum Steam i oficjalnym fanpage'u. Aktualizacja koncentruje się na rozgrywkach multiplayer – oto jej szczegóły:
• Zmieniona metoda łączenia się w trybie multiplayer. Od teraz łatwej jest znaleźć graczy w trybach Quick Race i Single Event.
• Nowi gracze mogą teraz dołączać się w trakcie trwającego jeszcze biegu / zawodów i obserwować aktualne wydarzenia w trybie widza, by następnie wystartować w kolejnym biegu/zawodach.
• Gruntowanie została przerobiona metoda zapraszania graczy, dzięki czemu tryb multiplayer stał się bardziej otwarty i łatwiejszy w obsłudze. Zostało także wydłużone okienko czasowe dołączenia do rozgrywki.
• Gra została wzbogacona o chat, wywoływany klawiszem zdefiniowanym przez gracza. Swoje wypowiedzi można wpisywać zarówno w trybie jazdy, jak i widza – na żywo komentując poczynania jadących zawodników, czy też dyskutując na temat wyboru kolejnego toru.
• Została poprawiona stabilność przy podłączeniach i rozłączeniach graczy z gry wieloosobowej.


FIM Speedway Grand Prix 15 jest dostępny od 1 grudnia 2015 roku na platformę PC w cenie 79,90zł.


Oficjalna strona gry: www.sgp15.com
Oficjalny fanpage: www.facebook.com/SpeedwayGamesPL