sobota, 05 marzec 2016 09:46

"Deponia Doomsday" - zwiastun premierowy i szczegóły polskiego wydania

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Deponia Doomsday pojawi się na polskim rynku w wersji na PC w kwietniu – w bogatszym wydaniu i bardzo atrakcyjnej cenie.

Deponia Doomsday zadebiutuje na krajowym rynku w kwietniu, wydanie na PC będzie dostępne w cenie 59,90 zł, a przy tym wzbogacone o artbook oraz soundtrack. Gra zostanie opatrzona polską lokalizacją kinową. Tytuł już zbiera liczne nagrody i pochwały, zarówno ze strony mediów branżowych, jak i ze strony graczy: aż 98% z ok. 120 recenzji użytkowników Steam jest pozytywnych.

Pewnej pamiętnej nocy Rufusa obudził przerażający koszmar. Śniło mu się, że poświęcił samego siebie, by ocalić Deponię. Jednak jakim kosztem? Szybujące miasto Elizjum rozbiło się o planetę. Jako ostatni z Deponian, Rufus miał stawić czoła okrutnym fewlockom, aby ostatecznie zrealizować jedyny plan mający jakiekolwiek szanse powodzenia – wysadzić Deponię w powietrze! I... Zapuścić wąsy.

Oczywiście zdawał sobie sprawę, że wszystkim tym straszliwym wydarzeniom (szczególnie temu z wąsami) trzeba za wszelką cenę zapobiec. Zarówno Deponia, jak i gładko wygolona twarz Rufusa musiały przetrwać!

Ale czy faktycznie było to tylko sen? Z pomocą McChronicle'a, ekscentrycznego naukowca badającego dziwne anomalie czasowe, Rufus odkrywa, że jacyś podróżnicy z przyszłości nierozważnie zaparkowali swój wehikuł czasu w jego dzielnicy. Tylko pomyśl, co by się stało, gdyby taka fantastyczna technologia wpadła w niepowołane ręce!

Odwiedź szalony świat nowej odsłony sagi i Deponia i dołącz do roztrzepanego antybohatera Rufusa w jego niezwykłej przygodzie. Nawet bez znajomości poprzedniej części, w Deponia Doomsday uśmiejesz się do łez.
Daj się porwać osobliwemu poczuciu humoru i wybierz się w niezapomnianą podróż przez niezwykły świat...

  •  Nowa odsłona wielokrotnie nagradzanej serii Deponia
  •  Epicka przygoda
  •  Wyjątkowa, ręcznie rysowana komiksowa grafika
  •  Znajome twarze i ponad 70 nowych, niezwykłych postaci tryskających zwariowanym humorem, który tak kochacie
  •  Odwróć bieg czasu i poznaj historię śmieciowej planety z innej strony
  •  Dziabkostyczna dawka emocji
  •  Spotkanie śmieci i dekadencji – grywalne poziomy na Deponii i Elizjum
  •  Odkryj bujną florę i niezwykłą faunę Deponii

Media