grudzień 05, 2023

sobota, 27 luty 2016 23:42

Ruszyła przedsprzedaż Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przygotuj groszkostrzelców do ataku i zagraj w najzabawniejszą, najbardziej zakręconą strzelankę we wszechświecie: Plants vs. Zombies Garden Warfare 2. Dr Zomboss podbił przedmieścia i zmienił je w raj dla zombie, do którego rośliny nie mają wstępu. Czas, by rośliny przeszły do ofensywy. Pomóż im odzyskać ziemię, stając do walki z zombie w 24-osobowym trybie „Herbal Assault". Możesz też wybrać 4-osobową kooperację lub grę w pojedynkę. Dzięki nowym trybom, klasom i potężnej dawce humoru Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 to prawdziwa wojna przeciw powadze (i znajomym). Walcz tak, jak lubisz. W Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 znajdziesz również podwórkowe pole walki, na którym wspólnie z 3 znajomymi możesz wykonywać dzienne zadania, podejmować wyzwania i bawić się z postaciami z PvZ.

Opis gry:

• Rośliny atakują. Tym razem rośliny przechodzą do ofensywy. Odzyskaj przedmieścia z łap zombiaków lub powstrzymaj roślinną inwazję, walcząc w zupełnie nowych trybach.

• Więcej postaci, klas i skórek. Do akcji wkracza 6 nowych klas postaci – łącznie jest ich już 14. Wyróżnij się w walce – masz do dyspozycji ponad 100 grywalnych roślin oraz zombie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

• Graj tak, jak lubisz. Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 oferuje mnóstwo porywających trybów do gry w pojedynkę lub szaleństw w większym gronie. Potrzebujesz towarzystwa? Opanuj przedmieścia w nowym 24-osobowym trybie „Herbal Assault". Możesz też dołączyć do drużyny zombie lub roślin w 4-osobowym trybie współpracy lub zagrać solo!

• Żyjący świat PvZ. Walka o przedmieścia wkracza w decydującą fazę: poznaj wyjątkowe, tryskające humorem mapy, przekształcone przez Zombossa krajobrazy, zatłoczoną przestrzeń powietrzną i mnóstwo czekających na odkrycie sekretów.

W sprzedaży dostępna również edycja delux!

 

Media