czerwiec 29, 2022

czwartek, 28 styczeń 2016 12:39

Nowy poziom trudności w Dying Light: The Following – Enhanced Edition

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Techland zaprezentował kolejny epizod serii 'Highlights', w którym producent szczegółowo omawia ulepszenia i dodatkową zawartość w nadchodzącym Dying Light: The Following - Enhanced Edition. Najnowszy materiał skupia się na 'Trybie Koszmaru' – nowym poziomie trudności, który ogranicza użycie broni z Easter Eggów, wprowadza kary doświadczenia po śmierci, sprawia, że przeciwnicy są bardziej wymagający i wiele innych.

"Tryb Koszmaru zaprojektowaliśmy dla tych graczy, którzy szukają większych wyzwań i pełniejszej immersji. Koszmar bierze wszystkie elementy z trudnego poziomu i podkręca je jeszcze bardziej." - mówi producent, Tymon Smektała. "Staramy się zbliżyć doświadczenia płynące z Dying Light do tych, które mogłyby mieć miejsce podczas prawdziwej apokalipsy, do sytuacji w której każdy twój ruch może zaważyć o twoim być albo nie być. Dodaliśmy jednak dwa ułatwienia. Rozgrywka w trybie współpracy na najwyższym poziomie daje więcej punktów doświadczenia i zwiększa szansę na znalezienie najlepszych przedmiotów." – dodaje Smektała.

'Tryb Koszmaru' będzie częścią Dying  Light: The Following – Enhanced Edition. Premiera odbędzie się 9 lutego 2016 na PC (129 zł), PlayStation 4 oraz Xbox One (199 zł) (w wersji pudełkowej i cyfrowej). Dying Light: The Following będzie kosztował w Polsce 79,90 zł. Będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Pass do Dying Light, którego cena w Polsce wynosi 99,90 zł. Ceny dotyczą wersji na platformę PC.

Media