środa, 27 styczeń 2016 10:22

"Anna's Quest" od IQ Publishing

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o nową, niezwykle atrakcyjną grę p.t. "Anna's Quest". Jest to przepiękna i wciągająca gra przygodowa z klasycznym interfejsem point'n'click. Gra przenosi nas w świat, w którym inspiracje baśniami Hansa Christiana Andersena i braci Grimm przenikają się z elementami science fiction.

W Anna's Quest znajdziemy wszystko to za co fani przygotówek najbardziej kochają ten gatunek – zagadki, których rozwiązanie wymaga sprytu, logiki i pomysłowości, barwne, wyraziste i zróżnicowane postaci bohaterów oraz humor – czarny i ironiczny, towarzyszący głównej bohaterce od samego początku. Całość ozdabia grafika w stylistyce filmów rysunkowych, urokliwa ścieżka dźwiękowa i pełny dubbing (angielski) przygotowany do każdej postaci! Gra wciągnie od samego początku i przykuje do ekranu na długo ponieważ autorzy przygotowali dla graczy aż 6 naprawdę długich i obfitych w zagadki rozdziałów.

Anna's Quest ukaże się w największej serii gier przygodowych, The Adventure Collection. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej z napisami na platformy Windows, Mac i Linux. W pudełku z grą znajdziecie atrakcyjne bonusy, o których już niedługo poinformujemy. Cena gry została ustalona na bardzo atrakcyjnym poziomie, tylko 59,90 PLN. Premiera planowana jest na 16 lutego br.

O GRZE:

Główna bohaterka, Anna wiedzie spokojne życie ze swoim dziadkiem w leśnym domku, aż do momentu, kiedy dziadek zapada na nieznaną chorobę. Anna wyrusza w podróż, aby zdobyć lekarstwo dla dziadka. Gdy świat zewnętrzny okazuje się być jeszcze bardziej niebezpieczny i dziwaczny niż myślała, wiedźma Winfriede porywa dziewczynkę by wykorzystać ją do swego eksperymentu.

Eksperyment zostaje zwieńczony sukcesem - dziewczynka nabywa tak wielkich mocy telekinezy, że trudno jest je kontrolować. Razem z Tedem, chłopcem zmienionym w pluszowego misia, Annie udaje się uciec. Od tej pory mamy do czynienia z obdarzoną nieziemskimi siłami dziewczyną w parze z zaczarowanym chłopcem, czarnym charakterem, który ich ściga, oraz zdesperowanym, chorym dziadkiem. Wszyscy obsadzeni w prawdziwie bajkowej scenerii.

Smoki, wiedźmy, trolle... Nikt nie powstrzyma Anny. Robi to, co chce dzięki umiejętnościom telekinezy, niekonwencjonalnemu używaniu narzędzi tortur, odrobinie improwizacji i pomocy podstępnego lisa. Kontaktuje się ze zmarłymi, odcina dostawę piwa do miejscowej tawerny i wsadza za kratki starsze panie...

CECHY GRY:

  • klasyczna przygodówka point'n'click pełna zwodniczych zagadek
  • fantastyczna opowieść osadzona w świecie mrocznej fantazji z dużą dawką czarnego humoru
  • świetna i urokliwa oprawa graficzna z zapierającymi dech filmikami
  • czarna magia i telekineza - tym razem nie tylko dla złoczyńców
  • niezwykła, wciągająca, dla każdego, a do tego zakończenie... zaskakujące !!!
  • polska wersja językowa (napisy) na Windows, Mac i Linux

Link do strony gry: http://www.exerion.pl/pl/p/Annas-Quest-PL/4353

Media