lipiec 07, 2022

środa, 29 czerwiec 2016 02:00

Jason Lewis awansowany do stałej obsady nowej nadprzyrodzonej serii NBC "Midnight, Texas"

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

NBC tym razem postanowiło zmierzyć się ze światem "Supernatural" - do swojej ramówki na 2017 rok dołaczyło właśnie dramat z elementami nadprzyrodzonymi, zatytułowany "Midnight, Texas".

Serial jest opisywano jako "spotkanie "Twin Peaks" z "True Blood" w Teksasie". Fabuła opowiada o pewnym nietypowym miasteczku, w którym tylko przyjezdni wydają się normalni. Mieszkańcami są zarówno wampiry, jak i czarownice, gdzieniegdzie spotkamy też medium i płatnych zabójców. Miasteczko Midnight jest przestrzenią dla tych, którzy czują się inni. Stając naprzeciw atakujących ich policjantów i motocyklowych gangów, tworzą jedną, wspólną, nietypowoą rodzinę.

Wśród nich znajduje się także Joe Strong - tatuażysta, który żyje w miasteczku razem ze swoim partnerem oraz psem. Tę postać, która ma też nadprzyrodzoną moc anioła, odtwarzał w pilotowym odcinku Jason Lewis.

Aktor pierwotnie miał zagrać stałą rolę w dalszych epizodach, ale zrezygnowano z tego konceptu i zmieniono jego rolę na epizodyczną. Jednak teraz aktora awansowano i będzie pojawiał się w większości odcinków regularnie.

"Midnight, Texas" zostało napisane na podstawie powieści Charlaine Harris, autorki "True Blood". Jeśli nie widzieliście jeszcze zwiastuna nowej serii NBC, mamy go dla was poniżej!

źródło: serialeonline.pl

Media