czerwiec 22, 2024

środa, 04 luty 2015 12:13

Konkurs komiksowy "Zagubiony w znanym uniwersum"

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Centrum Kultury "Zamek" organizator XI Dni Fantastyki we Wrocławiu ogłasza konkurs na komiks poświęcony bohaterowi, który znajduje się w obcym sobie świecie (uniwersum fantastycznym). Postać może być nowa, wymyślona na potrzeby pracy konkursowej lub zaczerpnięta z innego dzieła. (Czerwony Kapturek w Doktorze Who? Loki na obiedzie u Harry'ego Pottera? Yoda szkolący Joffreya Baretheona na Jedi? -możliwości jest wiele).

Komiks może być dziełem indywidualnym lub rezultatem pracy wspólnej grupy osób. Nie powinien posiadać podpisu ani sygnatury na kadrach. Należy zapisać go w formacie .JPG (CMYK, A4, 300 DPI), przesłać na ogólnodostępny serwer, a wysyłkę potwierdzić jeszcze mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W mailu proszę podać tytuł pracy, imię i nazwisko autora (lub autorów, wraz z dopiskiem, jaką funkcję pełnili przy tworzeniu komiksu), adres, numer telefonu oraz informację o wybranym uniwersum.

Termin nadsyłania prac upływa 1 czerwca 2015. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 21 czerwca, a nagrody rozdane niecały tydzień później w sobotę (27.06), na gali Dni Fantastyki 2015. Laureaci zostaną poinformowani drogą mailową. Więcej szczegółów w regulaminie (załącznik do pobrania poniżej)

Nagroda główna 500 zł brutto. Praca komiksowa od 1 do 3 plansz.