marzec 03, 2024

piątek, 16 listopad 2018 08:20

Targi Gra i Zabawa - Festiwal Gramy

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

JEST CO ROBIĆ!

Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi GRA I ZABAWA i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY. Swoją ofertę zaprezentują najbardziej liczący
się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.

JEST W CO I O CO GRAĆ!

Sercem imprezy tradycyjnie będzie GRALNIA, gdzie można grać i testować ponad 2 tysiące gier: planszówek familijnych, imprezowych, strategicznych, science fiction, przygodowych, logicznych i karcianych. Do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Chętni mogą wziąć udział w licznych turniejach - obowiązują wcześniejsze zapisy w WYPOŻYCZALNI. Na laureatów czekają super nagrody!

W STREFIE PREMIERY Z ESSEN prezentowane będą premierowe tytuły gier, przywiezione prosto z największych światowych targów gier planszowych SPIEL w Niemczech.

W STREFIE STAR WARS odbędą się zawody X-Wing System Open. W turnieju obowiązują wyłącznie zasady z nowej edycji gry Star Wars: X-Wing 2.0. Maksymalna liczba osób, które mogą wziąć udział w tym wydarzeniu to 250 graczy, a każdy turniej daje uczestnikom możliwość zdobycia specjalnych kuponów, które będzie można wymieniać na szereg unikatowych nagród w ramach Open Series. Osoby zamawiające bilety w przedsprzedaży będą miały dostęp do limitowanych pakietów: Captains Ticket oraz Admirals Ticket. System Open należy do serii zupełnie nowych turniejów organizowanych od 2018 roku. Więcej na https://www.wydawnictworebel.pl/xwing.

Nie tylko fani Gwiezdnych Wojen, ale także innych postaci z filmów, gier, seriali, czy komiksów będą mogli wykazać się swoją kreatywnością w widowiskowym konkursie COSPLAY. Udział w konkursie należy zgłosić organizatorowi do 19 listopada. Pula nagród 2 tys. zł!!!

Kochasz szachy? W sobotę 24 listopada zapraszamy na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych, a Seniorów do udziału w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Międzynarodowych Targów Gdańskich SA.

Na Targach poznamy też laureatów mistrzostw Polski w grach planszowych: Wsiąść do pociągu: Zjednoczone Królestwo i Marco Polo. Po raz drugi wybrana zostanie GRA ROKU TARGÓW GRA I ZABAWA. W 2017 tytuł zdobyła gra Ubongo (Egmont Polska), a wyróżnienie Cortex (Rebel) i Orlean Wydawnictwa (Baldar).

BĘDZIE FUN

TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo atrakcji dla dużych i małych: paintball laserowy, dmuchańce, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty cyrkowe, kino Treflika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.

SPORT TO TEŻ ZABAWA

W sobotę w hali C AMBEREXPO odbędzie się V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak podczas którego najlepsi zawodnicy będą rywalizować o powołanie do Reprezentacji Polski Fitness. A w niedzielę „roztańczone” Mistrzostwa Świata w FIT-KID & Fitness Aerobic - czyli niesamowita kombinacja umiejętności, sportu i widowiska. Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia, a także Duety i Formacje Fitness.

24 i 25 listopada - koniecznie wpiszcie sobie tę datę do kalendarza :-)

Dołącz do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/2080676492203554/

GRA I ZABAWA 2018 | www.graizabawa.com.pl
24 listopada, godz. 10.00 – 20.00
25 listopada, godz. 10.00 – 18.00
AMBEREXPO | Gdańsk, ul. Żaglowa 11

BILETY

  • jednodniowy: normalny 20 zł/os. ; ulgowy 10 zł/os.
  • dwudniowy: normalny 30 zł/os., ulgowy 15 zł/ os.
    Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny!

Bilety do nabycia online https://graizabawa2018.exposupport.pl/shop  lub podczas Targów w kasie AMBEREXPO.

Upoważnieni do zakupu biletów ulgowych: dzieci powyżej 6 r.ż., uczniowie, studenci do 26 r.ż., emeryci, osoby niepełnosprawne (zakup biletu w kasie po okazaniu legitymacji), grupy zorganizowane (szkoły, grupy powyżej 10 osób, zakup biletów w kasie), posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY (zakup
biletów w kasie).

KONTAKT :
Agata Nilsson - manager projektu, T +48 667 809 900, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PATRONAT HONOROWY:

Dariusz Drelich, Wojewoda Pomorski
Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego
Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska