piątek, 17 październik 2014 21:04

Falkonowe wieści

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fantastyczny koncert

W tym roku Falkon trwa cztery dni, ale tak naprawdę mamy dla Was aż pięć dni atrakcji! W czwartek 6 listopada na Targach Lublin odbędzie się Fantastyczny Koncert w wykonaniu artystów lubelskiego Teatru Muzycznego. To wzmocnione wizualizacjami i magiczną grą świateł widowisko w trakcie którego będziecie mieli okazję posłuchać na żywo muzyki filmowej z Władcy Pierścieni, Gwiezdnych Wojen, Avatara czy Gry o Tron. To będzie koncert pełen mocy, nie może Was zabraknąć!

FANTASTYCZNY KONCERT
Kierownictwo Muzyczne: Piotr Wijatkowski
Teatr Muzyczny w Lublinie
6 listopada 2014 r., godz 18:00
Hala Targów Lublin, ul. Dworcowa 11

Muzyka z filmów:
Gra o tron
Władca Pierścieni
Hobbit
Gwiezdne Wojny
Superman
Batman
2001: Odyseja Kosmiczna
Piraci z Karaibów
Harry Potter
Avatar
Opowieści z Narnii
Jurassic Park

Ceny biletów:
VIP - 100 PLN
I - 70 PLN
II - 50 PLN
III - 30 PLN
IV - 20 PLN

Bilety i rezerwacje:
Dział Sprzedaży i Promocji
Teatr Muzyczny w Lublinie
tel. 81 532 25 21
tel./fax 81 534 20 25
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szybki zakup:
http://www.interticket.pl/program/fantastyczny-koncert-746

Kasa biletowa:
C.H. Plaza, ul. Lipowa 13
tel. 81 532 96 65
tel. kom. 502 662 956

Dark Heresy 2 ed. po polsku!

Słyszeliście już o polskim wydaniu gry fabularnej Dark Heresy 2 ed.? Podręcznik ma być dostępny już w przyszłym roku! Razem z Baniak Baniaka i Copernicus Corporation zapraszamy Was już teraz na spotkania poświęcone projektowi, które odbędą się na tegorocznym Falkonie!

Blok e-sportowy!

W tegorocznej edycji Festiwalu konsolówka i komputerówka atakują wspólnie! Dzięki zaangażowaniu koordynatorów powstał jeden, spójny blok e-sportowy. Czeka na Was wiele turniejów premiowanych nie tylko nagrodami rzeczowymi, ale również pieniężnymi. Zagrać będzie można m.in w League of Legends, Starcraft 2, DOTA 2, CS:GO oraz Osu!. Na szczególną uwagę zasługuje Hearthstone, który rozegra swój pierwszy oficjalny lubelski turniej właśnie na Falkonie! W wasze ręce trafią również konsole wraz z dużym wyborem gier.

Szczegółowe informacje dostępne są na esport.falkon.co. Natomiast zapisy na turnieje rozpoczną się na ww. stronie już 10 października od godz. 20.

Trzeci odcinek videobloga

Na youtubie pojawił trzeci odcinel videobloga falkonowego. Tematem tego odcinka jest crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe. Zapraszamy do oglądania!

Kolejni Goście Falkonu!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy oznajmić, że kolejni goście potwierdzili swoje przybycie na tegoroczny Falkon! Na festiwalu będziecie mieli możliwość spotkania m.in. Jakuba Ćwieka, Krzysztofa Piskorskiego, Agnieszki Hałas, Tomasza Kołodziejczaka, Andrzeja Zimniaka oraz Pawła Majki. Oprócz pisarzy będziemy mieli również zaszczyt gościć grafików: Piotra Cieślińskiego i Jana Marka. Serdecznie zapraszamy na specjalnie zorganizowane spotkania autorskie oraz prelekcje naszych gości!

Zwycięzcy konkursu Miasto, Magia, Maszyna!

Długo wyczekiwane wyniki konkursu literackiego "Miasto, Magia, Maszyna" już są! Poniżej znajdziecie listę zwycięzców:
I miejsce
Mateusz Dworak
Ostatni komin
II miejsce
Grzegorz Piórkowski
Test
III miejsce
Adam Podlewski
Za każdy kamień twój
Wyróżnienia
Kornel Mikołajczyk
Zdjęcie z tronu
Grzegorz Olifirowicz
Jak zakatrupić smoka
Artur Justyński
Karlson-city
Trzy najlepsze opowiadania zostaną opublikowane w naszym informatorze, który trafi do rąk każdego uczestnika tegorocznego Falkonu, zaś wszyscy laureaci otrzymają od nas wejściówkę na festiwal oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!

Powierzchnia wystawiennicza na Falkonie

Powierzchnia dostępna dla wystawców na tegorocznym Falkonie została już prawie wykupiona i zbliża się do 1000 m2! Zgłoszenia trwają do niedzieli 19 października do godz. 16, więc jest jeszcze chwila aby zdecydować się na pojawienie na falkonowych targach.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.