wrzesień 27, 2023

środa, 06 kwiecień 2016 15:28

PYRKON - spotkanie z Robertem Cichowlasem

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

8 kwietnia rusza tegoroczna edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon. 9 kwietnia na stanowisku wydawnictwa Zysk i S-ka będziecie mogli spotkać się z Robertem Cichowslasem.

Zapraszamy na stoisko Zysk i S-ka Wydawnictwa: Pawilon 3 nr 56, w sobotę 9 kwietnia o godzinie 12:00. Robert Cichowslas to między innymi współautor niedawno wydanej książki "Zombie.pl". 

O książce:

Karol Szymkowiak miał wszystko. Pieniądze, piękną żonę, wspaniałego synka. Właśnie otworzył nową restaurację w Gdańsku i przypieczętował sukces suto zakrapianą imprezą. Następny ranek przyniósł jednak coś więcej niż tylko potężnego kaca. Polskę opanowała epidemia zombizmu. Żywe trupy, których przysmakiem jest ludzkie mięso, sieją krwawy terror i spustoszenie na ulicach Gdańska. Jedyną szansą Karola na przetrwanie jest dołączenie do grupki nielicznych ocalałych, którzy schronili się w kościele Świętego Wojciecha na Zaspie. Czy ktoś z nich pomoże mu dotrzeć do rodziny w Poznaniu? Czy zaufanie i pomoc to puste pojęcia w świecie pogrążonym w koszmarze, gdzie nie obowiązują już żadne wartości? Podróż do stolicy Wielkopolski stanie się makabryczną szkołą przetrwania i mrożącą krew w żyłach przygodą.

Festiwal Fantastyki PYRKON
8-10 kwietnia
MTP ul. Głogowska 14
Poznań