lipiec 15, 2024

wtorek, 22 wrzesień 2015 18:35

Wejdź do gry!

By 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już za niecały miesiąc, odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych przez większość miłośników komputerowej rozrywki wydarzenie. Poznań Game Arena, które jak sama nazwa wskazuje odbywa się w Poznaniu już od kilku lat. W tym roku impreza odbędzie się w weekend 16-18 października.

Największe w Polsce i w tej części europy Targi Gier, Rozrywki i Multimediów są istnym rajem dla miłośników gier, technologii, filmów, a także cosplay'u.

Każdego roku przez targi przewijają się dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy osób, lecz pomimo tego ogromna liczba wystawców potrafi zadowolić każdego.
Na odwiedzających czeka wiele atrakcji takich jak turnieje, konkursy czy chociaż upominki w postaci gier i drobnych gadżetów.

Warto również wspomnieć o cosplayer'ach, których na tym wydarzeniu nie może zabraknąć. Możecie spotkać waszych ulubionych bohaterów z gier, filmów czy seriali właśnie tam - rzeczywistych i prawdziwych.

Gorąco zapraszam do odwiedzin targów w tym roku. Jeśli naprawdę kochasz gry komputerowe i wszystko co z nimi związane, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie!