lipiec 24, 2024

środa, 22 kwiecień 2015 12:43

DC DELUXE - nowa seria komiksów w wydawnictwie Egmont

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ekskluzywna kolekcja najsłynniejszych komiksów z Uniwersum DC w eleganckiej edycji, twardej oprawie i powiększonym formacie od 22. kwietnia br. dostępna już w księgarniach. Kanoniczne, nigdy wcześniej niepublikowane w Polsce opowieści z Batmanem, Supermanem, Ligą Sprawiedliwości i wieloma innymi herosami, a także wznowienia najbardziej poszukiwanych przez fanów tytułów to gratka nie tylko dla nich.

Wspaniała powieść lub film mogą przenieść czytelnika, bądź widza do nowej rzeczywistości, ale cel, jaki chcą osiągnąć autorzy albumów takich jak Kryzys tożsamości jest o wiele bardziej złożony. Ich komiksy mają sprawić, by poczuli coś nowego, nie niszcząc tego, co znajome. Nie uśmiercają Supermana. Nie ujawniają, że wszystko, o czym czytali od 1972 roku, było tylko snem. Rzucają za to trochę światła na herosów i pokazują to, co powinno się widzieć w nich od samego początku. Człowieczeństwo.

Od kwietnia br. co miesiąc będzie ukazywał się co najmniej jeden tytuł. Premierowy cykl rozpoczynają dwa znakomite albumy: "Kryzys tożsamości" oraz "Batman. Ziemia Jeden".

 


 

KRYZYS TOŻSAMOŚCI
Scenariusz: Brad Meltzer
Rysunki: Rags Morales
Kolory: Alex Sinclair

Cena: 89,99

Premiera: 22.04.2015

Czy bohaterowie w kostiumach mają się czego bać?
Czy ich bliscy są bezpieczni?
Jak daleko można posunąć się w ich obronie?
Popularny autor thrillerów prawniczych Brad Meltzer jako scenarzysta tego komiksu pokazał "superbohaterstwo" od zupełnie innej strony.

BATMAN. ZIEMIA JEDEN
Scenariusz: Geoff Johns
Rysunki: Gary Frank

Cena: 69,99

Premiera: 22.04.2015

Oto Batman, jakiego jeszcze nie widzieliście.
Sfrustrowany, przepełniony gniewem nastolatek, który szkoli się do walki ze złem.
Początkujący bohater, popełniający mnóstwo błędów.
Album Ziemia Jeden to opowiedziane na nowo początki Batmana - uwiarygodnione i uwspółcześnione.