czerwiec 14, 2024

niedziela, 03 marzec 2019 21:40

Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata - zapowiedź

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

NADCHODZI CZAS SUPERBOHATEREK!

65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata
Dzielne dziewczyny, kosmiczne babki, nieustraszone damy, brawurowe bohaterki. W lutym br. wydawnictwo Egmont przygotowało wielką gratkę dla wszystkich fanów Uniwersum Marvela, ale i każdej kobiety, która codziennie pokazuje swoje superbohaterstwo. Do księgarń trafiła bardzo kobieca książka - Marvel. Superbohaterki, przedstawiająca uniwersum osobowości, moce i legendarne historie niezliczonych superbohaterek od lat inspirujących całe pokolenia czytelników.

Marvel. Superbohaterki to doskonały początek - lub dodatek do - biblioteczki każdego miłośnika Uniwersum Marvela. Na kartach książki znalazły się niezwykłe kobiece postacie światów Marvela - Kapitan Marvel, Squirrel Girl, She-Hulk, Thor, Czarna Wdowa, Ms. Marvel, Spider-Woman, Moon Girl, Silk i wiele, wiele innych.

Po przeczytaniu tych opowieści przekonasz się, kto tak naprawdę zmienia losy świata. Żadna z dziewczyn nie rodzi się jako superbohaterka. Bycie bohaterką to kwestia decyzji, aby wykorzystać swoje moce w dobrej sprawie. Dziewczyny stają się wielkie dopiero dzięki temu, co postanowią zrobić z tym czymś, co każda posiada.

Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL, MARVEL HEROES
Autor: Lorraine Cink
Ilustrator: Alice X. Zhang
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 05.03.2019