czerwiec 24, 2024

środa, 24 październik 2018 13:51

Niegodziwość

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozstrzygające starcie aniołów ze Złem w tomie zamykającym świetnie przyjętą serię „Przeczucia” Amy A. Bartol. „Niegodziwość” dostarczy całej gamy silnych emocji i wciągnie w skomplikowany świat uczuć bohaterów.

Premiera książki 24 października.

Evie wraz z najbliższymi przyjaciółmi znajduje chwilowe schronienie w posiadłości Reeda w Crestwood. Mury domu nie zdołają jednak odgrodzić dziewczyny od złowrogiego Brennusa, który nawiedza ją w snach, by przejąć kontrolę nad jej energią. Podczas jednej z nocnych wizyt intruz ostrzega Evie, że zbliża się ostateczna wojna z Upadłymi. Na ich czele ma stanąć pół-anioł, pół-człowiek równie potężny jak Evie. Od wyniku tej bitwy zależy, czy Zło zatriumfuje nad światem...


„Niegodziwość” to błyskotliwa, mroczna powieść stanowiąca intrygujące połączenie romansu i horroru. Już setki tysięcy czytelników na całym świecie śledzą losy Evie, Brownie, Buns, Reeda i Russela, z zapartym tchem czekając na odkrycie całej prawdy o bohaterach. Mroczne, tajemnicze wydarzenia układają się w opowieść o trudnej miłości, nad którą bohaterka nie potrafi zapanować.

W ostatniej odsłonie serii „Przeczucia” Amy A. Bartol ukazuje czytelnikom hipnotyzujący świat pełen nieoczywistości, niedomówień i uczuciowych pułapek. Bohaterowie muszą sobie poradzić nie tylko z piętrzącymi się na ich drodze niebezpieczeństwami, ale i z gwałtownymi uczuciami oraz emocjami, ukazanymi w sugestywny i wiarygodny sposób. Oto przesycona emocjami historia z aniołami w rolach głównych, dorównująca takim kultowym seriom jak „Zmierzch” czy „Upadli”.

Słyszę gwałtowny wdech, po nim desperacki jęk.
– Czasami nie da się ciebie nie dotykać – mamrocze Reed.
– Chcę, żebyś mnie dotykał. Chcę, żebyś nigdy mnie nie zostawiał.
Szepczę w tym samym anielskim języku, rozpinając jednocześnie jego pasek. Przez chwilę cierpię, bo nasze ciała przestały się dotykać – Reed odchylił się, żeby spojrzeć mi w oczy.
– Mówiłaś po anielsku! – Usta układają mu się w uśmiech, na którego widok jeszcze mocniej bije mi serce.
Słyszę, jak krew szumi w moich żyłach. Czuję głód swojego ukochanego, przechodzący niemal w ból.
- fragment książki

Amy A. Bartol – pisarka, autorka cykli „Przeczucia” i „Kricket” oraz powieści z gatunku science-fiction, urban fantasy i paranormal romance. Zdobywczyni licznych nagród literackich i autorka bestsellerów, które pojawiły się na liście „USA Today”. Mieszka w Michigan z mężem i dwójką synów.

Autor: Amy A. Bartol
Tytuł: „Niegodziwość” V tom serii „Przeczucia”
Tłumaczenie: Wiesław Łożyniak
Data premiery: 24.10.2018
Wydawnictwo: AKURAT
Liczba stron: 480
Cena: 39,90 zł