czerwiec 20, 2024

poniedziałek, 17 październik 2016 12:41

Zapowiedź nietypowej powieści Kuby Ćwieka

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zupełnie niedawno informowaliśmy Was o planach wydawniczych naszych rodzimych pisarzy, a tu sam Jakub Ćwiek na swoim fanpage na facebooku ogłosił coś, czego raczej nikt z jego fanów się nie spodziewał!

Fani Kuby Ćwieka doskonale wiedzą, że jest on człowiekiem wszechstronnym, nie tylko piszącym książki, lecz także biorącym udział w wielu innych przedsięwzięciach. Jednym z nich jest projekt Przez Stany POPświadomości. W związku z tym projektem, a raczej będąc jego owocem, w najbliższym czasie ukaże się pierwsza w dorobku Ćwieka (współtwórcami są członkowie PS POP) książka… podróżnicza! Brzmi ciekawie? Ma to być relacja z wyprawy przez wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych szlakiem popkultury. Kamper, cmentarze Nowego Orleanu, biuro Stephena Kinga, zombie, serialowy Banshee i huragany, to tylko część atrakcji, które czekają na nas na kartach tej książki. Może być to bardzo ciekawa odmiana po „standardowych” powieściach Kuby Ćwieka, a niewątpliwie nie lada gratka dla jego wiernych fanów, a także fanów popkultury.

Książkę tą wyda Wydawnictwo SQN, z którym Kuba Ćwiek współpracuje od lat. Niestety, nie podano dokładnej daty premiery, co myślę dodatkowo podsyca apetyt odbiorców. Na pewno jest na co czekać.