środa, 22 lipiec 2015 16:56

Karcianka Earthcore: Shattered Elements debiutuje w Google

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Entuzjastycznie przyjęta przez graczy oraz media na całym świecie gra wrocławskiego studia Tequila Games jest już dostępna w sklepie Google Play.

Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android mogą już pobrać za darmo cyfrową karciankę Earthcore: Shattered Elements. Gra łączy dynamiczne pojedynki, unikatowe mechaniki rozgrywki oraz rewolucyjny system tworzenia kart, które razem dają graczom nieograniczone możliwości taktyczne. W naszym kraju Earthcore wydany został w pełnej polskiej wersji językowej, w której swojego głosu użyczył m.in. ceniony przez graczy aktor, Piotr Fronczewski.

Earthcore: Shattered Elements trafia do sklepu Google Play zaledwie dwa miesiące po premierze na urządzeniach z systemem iOS, dużo szybciej niż pierwotnie zapowiadano. 
W setkach wiadomości i listów otrzymaliśmy jasny sygnał od graczy, że chcą grać w naszą grę na Androidzie i wypatrują jej premiery z utęsknieniem - powiedział Radek Smektała, producent gry. Dodatkową motywacją dla zespołu Tequila Games było bardzo ciepłe przyjęcie ich produkcji na całym świecie w postaci pozytywnych recenzji graczy w sklepie App Store (średnia ocen 4,5/5 gwiazdek) oraz wysokich ocen w mediach (średnia Metacritic 83/100).

Wersja na Androida zawiera wszystkie aktualizacje, nowy tryb wydarzeń specjalnych 
oraz najświeższe paczki z nowymi kartami - wyjaśnił Smektała. Na dodatek, rozgrywki sieciowe w naszej grze są w pełni cross-platformowe, dzięki czemu użytkownicy Androida mogą dołączyć do naszej prężnie działającej społeczności i wyzwać na pojedynek największych mistrzów świata Earthcore. - dodał.

Cechy wyróżniające grę Earthcore: Shattered Elements
Mechanika Ryzyka - gracz bawi się zarządzając ryzykiem. Im lepszych kart używa 
w walce, tym więcej punktów życia ryzykuje w imię ostatecznego zwycięstwa
System tworzenia kart (Card Crafting) otwierający przed graczem niemal nieograniczone możliwości taktyczne i oferujący możliwości eksperymentowania 
z kombinacjami umiejętności na kartach
Wciągająca kampania fabularna osadzona w mrocznym, pełnym niebezpieczeństw świecie fantasy stworzonym przez światowej klasy projektanta gier planszowych, Michała Oracza (Neuroshima Hex, Monastyr)
Zróżnicowane tryby rozgrywki sieciowej, w tym pojedynki PvP, rozbudowane rankingi, ligi oraz turnieje
Najwyższej jakości oprawa graficzna i dźwiękowa (kompozytor: Jerzy Adam Nowak) oraz setki ilustracji na kartach przygotowanych przez najlepszych artystów z całego świata, w tym Tomasza "Morano" Jędruszka (Magic: The Gathering, A Game of Thrones).

Gra powstaje od dwóch lat i chociaż jest już oficjalnie dostępna na rynku, to twórcy nie przestają jej ulepszać oraz rozbudowywać o nowe elementy rozgrywki, także te podpowiadane przez samych graczy.

Grę Earthcore: Shattered Elements w pełnej polskiej wersji językowej można pobrać 
za darmo ze sklepu Google Play oraz App Store.