czwartek, 21 lipiec 2022 15:44

MOJI Challenge: ZESTAW IMPREZOWY

By 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

ZESTAW IMPREZOWY to 3 bestsellerowe gry z serii MOJI CHALLENGE:Emotki, Zwierzaki i Fantasy. W każdej z nich czeka na Was inny, niesamowity świat, w którym wcielicie się w zabawne role i podejmiecie się wykonania związanych z nimi wyzwań. Będziecie je wykonywać indywidualnie albo drużynowo, wybierając jeden z wielu wariantów rozgrywki!

TALIA EMOTKI – Zapewni Wam zabawę, dzięki której staniecie się mistrzami eMOJI i odkryjecie, jak zabawne może być wyrażanie emocji w wielu różnych sytuacjach! Nawet, gdy do nich nie pasują. Oj będzie się działo!

TALIA FANTASY – Sprawi, że wcielicie się w kultowe potwory. Przemieńcie się w anemicznego zombie, dekadenckiego wampira czy dzikiego wilkołaka! Czeka na Was masa “straaasznych” wyzwań, każde z dreszczykiem emocji!

TALIA ZWIERZAKI – Pomoże Wam odkryć Waszą zwierzęcą naturę. Przekonajcie się, co w Was drzemie! Tygrys, lis, a może kot? By się tego dowiedzieć, możecie sami podjąć wyzwanie albo z zawadiackim uśmiechem zlecić je swoim przyjaciołom!

To jednak nie wszystko! Chcecie więcej zabawnych wyzwań? Poznajcie pozostałe części gry  i łączcie je ze sobą tak, jak chcecie, dając się ponieść dzikiej imprezie  i wspaniałej zabawie!

165 ŚMIESZNYCH RÓL I 495 WYZWAŃ, KTÓRE ROZKRĘCĄ KAŻDĄ IMPREZĘ!

Po więcej informacji zajrzyj tutaj: https://starhousegames.com/pl/product/moji-challenge-zestaw-imprezowy/