czwartek, 13 sierpień 2020 18:05

Metamorphosis, gra inspirowana wyobraźnią Franza Kafki, już dostępna!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Odkryj intrygujący świat gry na PC, PS4, Nintendo Switch i Xbox One

Kraków, Polska–12.08.2020. All in! Games z przyjemnością ogłasza, że Metamorphosis jest już dostępne na PC i konsole. Inspirowana wyobraźnią słynnego pisarza Franza Kafki gra przygodowa pojawiła się na PC (Steam i GOG), Nintendo Switch, Xbox One (z 10% zniżką do 19 sierpnia) i PlayStation 4.

Gracz zostaje zmniejszony do rozmiaru insekta, co wiąże się z zaprezentowaniem rozgrywki z unikalnej perspektywy. To wymagało nowego podejścia do budowania poziomów, prowadzenia gracza i sposobu przemieszczania się.

Koniecznie chcieliśmy podkreślić poczucie bycia insektem. Wypróbowaliśmy mnóstwo sposobów, wiele z nich nie wypaliło. W końcu udało nam się połączyć skalę z prowadzeniem gracza w sposób, który przekazuje “insektowość” ruchu. Jesteśmy bardzo dumni z końcowej mechaniki poruszania się. Ale przede wszystkim cieszy nas uzyskana spójność grafiki, gameplayu i historii. Nigdzie indziej nie znajdzie się równie wyjątkowa kombinacja tych elementów. - zespół Ovid Works


Metamorphosis oferuje graczom:

widok z perspektywy pierwszej osoby... jako robak

- spójrz na świat jak nigdy wcześniej, wymagające zagadki środowiskowe

- uprawiaj parkour, wspinaj się po ścianach, szukaj wskazówek i pokonuj przeszkody, wyjątkową mechanikę ruchu

- skorzystaj z wielu możliwości, jakie skrywa maleńkie ciało i lepkie odnóża, historię inspirowaną wyobraźnią Kafki

- po drodze ku Wieży spotkasz ekscentryczne postaci, żyjące w ręcznie malowanym świecie pełnym surrealistycznych widoków.

 

O Metamorphosis:

Jako Gregor, mężczyzna zmieniony w insekta, wyrusz w niezwykłą podróż, by odkryć tajemnicę swojej transformacji. Metamorphosis to gra przygodowa z perspektywy pierwszej osoby osadzona w surrealistycznym świecie, gdzie twoją ostatnią i jedyną nadzieją na odkupienie są nowo odkryte zdolności.

Media