wtorek, 20 grudzień 2016 02:10

Wieści z Naszej Księgarni!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

NA POCZĄTEK 4 GRY! - informuje wydawnictwo, które dopiero rozpoczyna swoją przygodę na rynku gier planszowych.

Premierę pierwszych naszych gier zaplanowaliśmy na 1 lutego. Będą to 4 gry, wszystkie wydane w bardzo poręcznych pudełkach, dzięki czemu łatwo będzie zabrać je na wyjazdy oraz spotkania rodzinne i z przyjaciółmi. A właśnie podczas tego typu spotkań wszystkie one doskonale się sprawdzą: mają łatwe zasady, instrukcje są krótkie i przejrzyste.

Kolejne nowości wydamy w marcu – przedstawimy je już niebawem.

2017 rok będzie bardzo dobrze rozpoczęty przez Naszą Księgarnię.

„WINDZIARZ” W NASZEJ KSIĘGARNI!

Z przyjemnością informuję, że do działu gier NK dołączył Michał „Windziarz” Szewczyk, którego gracze znają z podcastu Gradanie Znadplanszy. Michał jest szefem sekcji gier planszowych Lubelskiego Stowarzyszenia Fantastyki „Cytadela Syriusza”, organizatorem cotygodniowych spotkań planszówkowych „24 h na planszy”, Falkonu i spotkań planszowych dla dzieci i młodzieży w województwie lubelskim. Poza tym współorganizował wszystkie edycje Festiwalu Boardmania Lublin, współpracował z wydawnictwem Bomba Games i portalem paradoks.net.pl oraz współtworzył grę „Witkacy”. Obecnie jest redaktorem w „Kurierze planszowym”.

Michał będzie brać udział w procesie selekcji gier i przygotowywaniu polskich edycji. Gracze będą mieć okazję spotkać go podczas targów i festiwali gier, na których obecne będzie Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA.