lipiec 20, 2024

wtorek, 08 listopad 2016 14:31

"Silence" już niedługo w sprzedaży!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gracz wciela się w szesnastoletniego chłopaka imieniem Noah, poszukującego swojej młodszej siostry Renie, która zaginęła w czasie wojny. Wyrusza za nią do świata snów Silence, gdzie przywdziewa kostium klauna Sadwicka, znanego fanom pierwszej części. Na miejscu okazuje się, że magiczna kraina również jest pustoszona przez wojnę, więc chłopak dołącza do grupy rebeliantów walczących ze złą False Queen. Fantastyczna przygoda obfituje w poruszające momenty i tajemnice.

Silence nawiązuje do klasycznych przedstawicieli gatunku point-and-click. Podczas rozgrywki przemierzamy kolejne lokacje, starannie je przeszukując, by zdobyć przedmioty pozwalające rozwiązać napotkane problemy i łamigłówki. Jedną z większych zmian w porównaniu do jedynki jest trójwymiarowa oprawa graficzna, utrzymana w baśniowym stylu. Produkcja dzięki temu wygląda zdecydowanie lepiej od swojej poprzedniczki.

Wyjątkowe wydanie będzie zawierać:

grę Silence,kod do pierwszej części gry „The Whispered World”,fantastyczny 84-stronnicowy art book „The art Of Silence”,dwustronny plakat.

Premiera już 18 listopada!

Media