marzec 30, 2023

wtorek, 09 sierpień 2016 07:42

Kolejna edycja "Labyrinth: Paths of Destiny" pod patronatem Wyróżniony

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już niebawem ukaże się kolejna, trzecia, edycja wyjątkowej polskiej gry przygodowej "Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia". Pierwsza wersja została nagrodzona tytułem "Wyróżnienie Graczy" w 2012 roku. Nowe wydanie, podobnie jak druga edycja, ukaże się ponownie pod patronatem Secretum. Na czym polega rozgrywka, za co możecie polubić ten tytuł oraz jakie nowości niesie ze sobą nowa odsłona? O tym w dalszej części newsa.

Na czym polega Labyrinth: Paths of Desitny?

Labyrinth: Paths of Desitny to gra, która toczy się turowo. W swojej kolejce każdy posiada 2 akcje. Swoje akcje może wydawać na wykonywanie działań, dzięki którym zdobędzie klucz dający mu szansę na zwycięstwo. Po zdobyciu klucza musi dotrzeć z nim do środka labiryntu omijając Golema, soczyste pułapki i innych graczy.

Każda rozgrywka jest unikalnym starciem, w którym epickie postacie bohaterów używają swoich potężnych mocy, zdobywają magiczne artefakty i kreują za każdym razem inny, unikalny wygląd labiryntu, pragnąć zdobyć upragnioną… nieśmiertelność!

Proste i czytelne zasady pozwalają szybko zacząć grać i świetnie się bawić, przenosząc Cię do starożytnego miejsca, pełnego magii. Współzawodnictwo, którego doświadczysz jednego przyprawi o łzy śmiechu, kiedy pokrzyżujesz plany przeciwnikom lub „zemścisz” się, za ich wcześniejsze sztuczki, a innym da dużo do myślenia, gdy Golem pokrzyżuje ich plany! Sprawdź się i wykuj swoją ścieżkę, biegnącą pomiędzy przeznaczeniem, a mocą tkwiąc głęboko w Tobie!

Ścieżki starożytnego labiryntu ciągle się zmieniają, każdy z graczy tworzy je, zmierzając do centrum, gdzie czeka… NIEŚMIERTELNOŚĆ. Jednak poza przeciwnikami, próbującymi pokrzyżować nasze plany, na straży upragnionej nagrody stoi magiczny konstrukt - Golem, którego trzeba przechytrzyć. Stawka jest wysoka, a ten, kto ją zdobędzie, zmieni losy świata zgodnie z pradawną przepowiednią.

W magicznym labiryncie, gdzie nie istnieje czas, musisz poradzić sobie nie tylko z konkurencją, ale także pułapkami i niespodziewanymi zdarzeniami, wstrząsającymi całym labiryntem.

W grze występują nowe elementy, takie jak ZDARZENIA, które wylosowane raz na turę zmieniają reguły gry oraz 15 magicznych przedmiotów, które dodają dodatkowe umiejętności!

Za co możesz polubić Labyrinth: Paths of Desitny?

 • Gracze budują wielopoziomowy przestrzenny labirynt (zawsze inny).
 • Gracze budują przeszkody na planszy - zaskakujące i zabawne pułapki.
 • Gracze stają się epickimi bohaterami o unikalnych mocach (15 postaci).
 • Gracze zdobywają potężne magiczne przedmioty pomagające im wygrać.
 • Gracze wywołują wstrząsające zdarzenia zmieniające całkowicie grę.
 • Gracze przeszkadzają innym “rozjeżdżając” ich Golemem - strażnikiem labiryntu.
 • Gracze mogą toczyć ze sobą pojedynki - jeśli akurat mają ochotę ;)
 • Gra jest bardzo dynamiczna: partie krótkie i soczyste (30 -60 minut).
 • Gra zawiera ulepszony wariant 2-osobowy (ale grać może aż 6 osób).
 • Gra daje możliwość wygrania każdemu graczowi (niezależnie od etapu gry).
 • Gra ma proste zasady (grają już 8 latkowie) - to dobry prezent na wiele okazji.

Co nowego w trzeciej edycji

 • po wielu testach zmieniono balans postaci
 • plansza została zmodyfikowana, aby mogła się bez problemu zmieścić na strole w każdym domu :)
 • nowa edycja będzie czterojęzyczna: polska, angielska, hiszpańska i niemiecka
 • obniżono sugerowaną cenę sprzedaży ze 139,99 zł do 119,99 zł

Dziś, tj. 9 sierpnia, startuje również kampania na Wspieram.to. Pierwsze wspierające wydanie gry osoby będą mogły otrzymać swój egzemplarz w wyjątkowej cenie 74 zł (już z wliczoną wysyłką kurierską). Jeśli zostaną uzbierane wymagane środki, wydawnictwo Let's Play planuje odblokowanie dwóch dodatków do gry "Labyrinth: Magic of the Ancients" - pozwalający na rzucanie czarów oraz "Labyrinth: Scarabs" wprowadzający do gry pierwsze potwory - Skarabeusze.

Lab plansza

Media