październik 07, 2022

czwartek, 10 marzec 2016 10:06

Przedsprzedaż: Heroes of Normandie

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do przedsprzedaży trafiła gra planszowa "Heroes of Normandie". Potrwa ona do 6 kwietnia.

9 marca rozpoczęła się przedsprzedaż polskiej edycji gry Heroes of Normandie. Uroczysta premiera gry odbędzie się na festiwalu fantastyki Pyrkon w Poznaniu. Dla wszystkich fanów, którzy zamówią grę w przedsprzedaży na stronie Portal Games przygotowaliśmy specjalną niespodziankę – do każdego pudełka dołączona będzie czterostronicowa kampania oraz dwa specjalne żetony – to zaprojektowana specjalnie dla polskich fanów kampania Czterej Pancerni. Kampania Czterej Pancerni składa się z 3 kolejnych scenariuszy, w których początek każdego następnego scenariusza zależy bezpośrednio od wyniku jakim zakończyła się wcześniejsza potyczka. Kampania zaczyna się podczas dojazdu na front, gdzie Naziści próbują powstrzymać przychodzące wsparcie uszkadzając czołg oraz wspomagając się nalotami z powietrza. Kolejną częścią jest próba przemycenia ważnych dokumentów przez tereny zajęte przez aliantów. W finale przenosimy się na przedmieścia stolicy. W przyszłości kampania wraz z żetonami będzie dostępna do zakupu w sklepie internetowym Portal Games.

Przedsprzedaż trwa do 6 kwietnia

Heroes of Normandie to gra wojenna z naciskiem na silną fabułę i przygodowy charakter scenariuszy. Aby oddać filmową atmosferę autorzy znacząco podkręcili tempo standardowych gier wojennych, zawarli w tej grze wszystko, czego potrzeba, aby nawet najzwyklejszy ruch jednostki uczynić rajdem pełnym ekscytujących eksplozji. Podczas rozgrywki gracze wcielają się w role dowódców sił niemieckich oraz amerykańskich. Dzięki unikatowemu, niesamowicie prostemu systemowi tworzenia rozpisek armii oraz wprowadzeniu zasady „Fog of war" Heroes of Normandie jest niezwykle wciągającą grą typu skirmish!

W pudełku znajdziemy 10 różnych scenariuszy, dzięki którym weźmiemy udział w typowo filmowych bataliach wojennych!

W grze znajduje się łączne 255 elementów o łącznej wadze 2kg, tworzących niesamowity klimat wojny. W pudełku oprócz kości, drewnianych bloczków aktywacji, dwóch talii kart, szeregu plansz terenu gracze znajdą dziesiątki żetonów oddziałów, czołgów, samochodów transportowych, dowódców i bohaterów.