marzec 20, 2023

wtorek, 16 luty 2016 00:01

Kickstarter - horror : "The Works Of Mercy"

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"The Works of Mercy" to thriller psychologiczny zainspirowanym klasyką gatunku: "Wstrętem" i "Lokatorem" Romana Polańskiego oraz "Lśnieniem" Stanleya Kubricka. Fabuła skupia się wokół tajemniczych morderstw dokonywanych na z pozoru przypadkowych ofiarach. Ale tym razem. to gracz jest mordercą.

"The Works of Mercy" opowiada o osobistej tragedii i rozdartej psychice. Kiedy tajemniczy oprawca każe bohaterowi mordować dla ratowania rodziny, bohater (a wraz z nim gracz) staje przed serią dramatycznych pytań. Kim jest oprawca? Dlaczego mści się na rodzinie bohatera? Jak daleko trzeba będzie zajść, by go zadowolić? Jak usprawiedliwić zabijanie w imię ratowania życia? I jak poradzić sobie z poczuciem winy?

"The Works of Mercy" toczy się w fotorealistycznym świecie, który wciąga jak prawdziwy. Pozwala graczowi wczuć się w mroczną atmosferę przemierzanych miejsc i w psychikę bohatera, wystawioną na poważną próbę. Gra pozwala eksplorować w pełni interaktywne otoczenie, łącząc najlepsze cechy takich tytułów jak "Gone Home" czy "P.T.".

"The Works of Mercy" zostawi w graczach niezatarte wrażenie i pozwoli im odpowiedzieć na pytanie: ile poświęciłbym dla rodziny? Zabierze graczy w mroczny świat, który stopniowo rozpada się w coraz bardziej surrealistyczną wizję umysłu bohatera, schwytanego w śmiertelną pułapkę.

"The Works Of Mercy" http://kck.st/1O5MKPz

Media