marzec 21, 2023

wtorek, 02 luty 2016 21:55

Prawdziwe koneserskie wydanie Layers of Fear dla polskich graczy

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wielkimi krokami zbliża się premiera psychodelicznego horroru, inspirowanego malarstwem Layers of Fear. Dzięki Wydawnictwu Techland tylko i wyłącznie na polskim rynku pojawi się bogata wersja – Edycja Konesera.

Layers of Fear to swoisty, psychodeliczny, przepełniony ciężkim klimatem horror, który jest kolejną produkcją polskiego studia Bloober Team. Podczas rozgrywki wcielamy się w rolę obłąkanego artysty, który próbuje ukończyć dzieło będące zwieńczeniem jego życia. Już za nieco ponad tydzień, tą niesamowitą produkcję będzie można zakupić w bogatym wydaniu – Edycji Konesera, dostępnej tylko w Polsce.

Layers of Fear: Edycja Konesera zawiera:
* Grę;
* Wyjątkowy artbook;
* Cyfrowy soundtrack;
* Kolekcjonerski plakat;
* Fankit.

„Gra świetnie buduje napięcie. Urzeka realizmem i mroczną grafiką. Mamy nadzieję, że Edycja Konesera, którą razem z Techlandem proponujemy polskim graczom stanie się ozdobą niejednej półki. Naszym zdaniem wygląda obłędnie, ale ciężko jest nam zachować obiektywizm. Jej cena, podobnie jak sama gra, też jest zabójczo piękna." – skład Edycji Konesera opisuje Rafał Basaj, PR Manager Bloober Team.

Layers of Fear: Edycja Konesera będzie dostępne na platformę PC już 16 lutego 2016 roku, w polskiej wersji kinowej w cenie 59,90 zł.