grudzień 04, 2022

sobota, 30 styczeń 2016 12:50

American Truck Simulator zaprasza na spalone słońcem zachodnie wybrzeże USA

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firmy IMGN.PRO i Techland wraz z SCS Software z wielką przyjemność przedstawiają najnowszy zwiastun do gry American Truck Simulator, który szczegółowo ukazuje klimat amerykańskich metropolii i bezdroży. Król szos wjedzie na sklepowe półki już 3 lutego 2016 r. w cenie 79,90 zł na platformę PC.

SCS Software przygotowało zwiastun wprowadzający fanów gry w klimat amerykańskich metropolii oraz rozległych terenów, które będziemy mogli podziwiać w grze. Dokładnie przedstawione zostały także ciężarówki, które gracz otrzyma do dyspozycji już 3 lutego 2016 r., aby szczegółowo odkryć spalone słońcem zachodnie wybrzeże USA.

American Truck Simulator ukaże się w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. IMGN.PRO jest wydawcą gry na następujących terytoriach: Polska, Czechy, Słowacja, Francja, Węgry, Rumunia i Hiszpania. Wyłącznym dystrybutorem pudełkowym w Polsce będzie firma Techland.

American Truck Simulator – najnowszy, aktualnie powstający, tytuł ze stajni studia SCS Software. Gracz będzie miał okazje wcielić się w rolę kierowcy legendarnych amerykańskich ciężarówek i dostarczać rozmaite ładunki na terenie Stanów Zjednoczonych. Podczas misji transportowych będzie można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki i najbardziej charakterystyczne obiekty oraz budowle w USA.

Media