grudzień 03, 2023

środa, 24 czerwiec 2015 08:52

Nowe "Paranormal Activity" zakończy serię

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Film "Paranormal Activity: The Ghost Dimension", którego premiera zapowiadana jest na 23 października 2015 roku, według producenta Jasona Bluma, będzie piątą i ostatnią częścią cyklu. Produkcja ta będzie połączeniem filmu 2D i 3D. Sekwencje nagrane kamerą wideo prezentowane będą w trzech wymiarach.

Obietnicę prodycenta opublikowało "USA Today": To jest to. To już jest koniec – powiedział Blum. – Ogłaszamy to, zanim film wejdzie do kin. Nie zamierzamy wałkować serii w nieskończoność. Dzięki temu seria "Paranormal Activity" zostanie zachowana w pamięci jako kulturowy fenomen. Wszystkie pytania, które stawiały poprzednie części – Jak wygląda Toby? Jaka jest przeszłość rodzin? – teraz uzyskają odpowiedzi.

paranormal2

Reżyserem filmu jest Gregory Plotkin. W głównych rolach wystąpią: Chris J. Murray, Brit Shaw, Ivy George.

Tym razem historia skupi się na członkach rodziny Fleege'ów. W domu, do którego się wprowadzają, znajdują kamerę wideo wraz z pudełkiem kaset VHS. Kiedy spoglądają na mieszkanie przez obiektyw kamery, zaczynają dostrzegać zjawiska paranormalne. Tak w ich życie wkroczą m.in. młode Kristi i Katie.

Źródło: filmweb.pl, www.gamesradar.com