poniedziałek, 15 sierpień 2016 15:27

Kolejne intrygujące szczegóły nowej serii CBS "Star Trek: Discovery"

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W przyszłym roku stacja CBS, a ściślej internetowa platforma CBS All Access pokaże swoim subskrybentom zupełnie nową, odcinkową wersję "Star Treka", która zyskała podtytuł "Discovery".

Showrunnerem serii jest Bryan Fuller, znany jako twórca "Hannibala". Twóca zdradził kilka ciekawostek związanych z bardzo oczekiwaną serią.

Wiemy zatem, że akcja będzie rozgrywała się 10 lat przed wydarzeniami, które znamy z serialu "Star Trek: Oryginalna Seria". Na pokładzie statku, zarządzanego przez komandora porucznika, który tym razem będzie kobietą, zobaczymy bardzo zróżnicowaną grupę mężczyzn i kobiet (wśród nich przedstawiciela lub przedstawicielkę LGTB), jak również roboty. Mamy zobaczyć także większą liczbę kosmitów niż w poprzednich seriach.

Co ciekawe, Fuller zapowiada, że każdy odcinek "Star Trek: Discovery" ma być osobnym rozdziałem ze swoim początkiem, środkiem i końcem, a nie ciągła historia. Zobaczymy głównie nowych bohaterów, ale wraz z upływem akcji mogą pojawiać się także bohaterowie znani z poprzednich serii.

źródło: moviesroom.pl