piątek, 03 czerwiec 2016 20:16

Konkurs literacki „Pióra Falkonu”

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Festiwal Fantastyki Falkon i wydawnictwo FABRYKA SŁÓW ogłosili nowy konkurs literacki – „Pióra Falkonu"!

 Festiwal Fantastyki Falkon jest największym festiwalem miłośników fantastyki po wschodniej stronie Wisły. Impreza co roku zrzesza fanów nie tylko ogólnie pojętej kultury fantastycznej, ale również dobrej polskiej literatury tego nurtu. Zbliża się XVII edycja.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba spełnić jeden warunek: napisać opowiadanie, w którym zostanie dowolnie zinterpretowany motyw przewodni tegorocznej edycji Falkonu: „Dotrzeć tam, gdzie nie dotarł żaden człowiek". Praca nie może przekroczyć limitu 50 000 znaków ze spacjami.

Główną nagrodą w konkursie jest publikacja w kilkusetstronicowej antologii konkursowej. Biorąc udział w „Piórach Falkonu", ma się szansę stanąć u boku najlepszych pisarzy literatury fantastycznej z całej Polski.

Opowiadania oraz wszelkie pytania należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane będą do północy ostatniego dnia lipca.
Regulamin konkursu znaleźć można na stronie http://falkon.co/program/piora-falkonu-2016/ lub na fanpage'u festiwalu.

Czytany 1186 razy

Dodaj komentarz

Komentarze Gości przed publikacją wymagają akceptacji Administratora.


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy

11-11-2019
Siła złego na jednego. Trylogia Książę ciemności. Tom 2

Jesteś miłośnikiem rosyjskiej fantasy? Lubisz Olgę Gromyko? Oksanę Pankiejewą? Aleksandrę Rudą? Ta pozycja jest dla ciebie!

Czytaj dalej...
11-11-2019
Zmierzch bogów. Bramy ze złota. Tom 3

Wojna! Mury Konstantynopola jęczą pod naporem machin oblężniczych emira Maslamy, pchanego do walki przez ambicję, zemstę i honor. Atak za atakiem rozbija się o niezdobyte umocnienia... Jednak prawdziwe zagrożenie rodzi się...

Czytaj dalej...
07-11-2019
Boss Monster Wypaśne Pudło

Boss Monster  to prawdziwie szalona mieszkanka strategicznej i przygodowej gry karcianej inspirowana klasycznymi grami wideo. Czy jesteś wystarczająco złym typem, aby zostać największym bossem?

Czytaj dalej...