Księgarnia - wybierz na Ceneo.pl
poniedziałek, 02 grudzień 2019 14:37

100-lecie Agathy Chrisite! - plebiscyt

Napisała 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W 2020 mija dokładnie sto lat od kiedy ukazała się „Tajemnicza historia w Styles”.
To książka, w której Herkules Poirot pojawia się po raz pierwszy i to właśnie wtedy zapoczątkowana została jego legenda. Z okazji tego pięknego jubileuszu postanowiliśmy zaprezentować Wam zbiór dziesięciu najlepszych tekstów Królowej Kryminału w zupełnie nowych, ponadczasowych okładkach wraz z uzasadnieniem dlaczego dany tytuł jest, na tle innych tytułów Agathy Christie, wyjątkowy.

Pięć tytułów zaproponowaliśmy my wraz z ekspertami, a pięć kolejnych wybierzecie Wy – czytelnicy, dzięki plebiscytowi. „Morderstwo w Orient Expressie”, „Śmierć na Nilu” oraz „ABC” masz już przed sobą. Wybraliśmy jeszcze „Zabójstwo Rogera Ayckroyda” oraz „Tajemnicza historia w Styles”, reszta w Waszych rękach! Oddajcie głos na swoje ulubione książki, w których pojawił się Hercules Poirot, aby dołączyły to tej znakomitej kolekcji!
Plebiscyt trwa od 1 do 31 grudnia 2019 roku.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać zestaw książek w nowych, luksusowych okładkach, odpowiedz na pytanie "Za co najbardziej lubisz książki Agathy Chrisite?" oraz zostaw swój adres e-mail do celów kontaktowych w przypadku wygranej.

Link do konkursu i plebiscytu: klik

Regulamin konkursu: https://publicat.pl/aktualnosc/regulamin-konkursu-100-lecie-heculesa-poirot

Ostatnie newsy

11-12-2019
Dom Szeptów. Sandman Uniwersum

Jedną z nowości komiksowych od wydawnictwa Egmont jest tytuł "Dom Szeptów". To jedna z czterech nowych serii rozgrywających się w stworzonym przez Neila Gaimana uniwersum Sandmana.

Czytaj dalej...
11-12-2019
Prezentowa lista przebojów od wydawnictwa Rebis

Dla niezdecydowanych wydawnictwo Rebis przygotowało prezentową listę przebojów! Bestsellerowe tytuły z ostatnich lat z rabatami do 50%! Promocja obowiązuje od 6 do 23 grudnia!

Czytaj dalej...
06-12-2019
World of Warcraft: Kronika

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana pozycja wydawnicza z uniwersum Warcrafta już w polskich księgarń! „World of Warcraft: Kronika” to jedyne w swoim rodzaju kompendium w przejrzysty i przystępny sposób ukazujące historię Azeroth....

Czytaj dalej...