środa, 24 październik 2018 13:51

Niegodziwość

Napisała 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozstrzygające starcie aniołów ze Złem w tomie zamykającym świetnie przyjętą serię „Przeczucia” Amy A. Bartol. „Niegodziwość” dostarczy całej gamy silnych emocji i wciągnie w skomplikowany świat uczuć bohaterów.

Premiera książki 24 października.

Evie wraz z najbliższymi przyjaciółmi znajduje chwilowe schronienie w posiadłości Reeda w Crestwood. Mury domu nie zdołają jednak odgrodzić dziewczyny od złowrogiego Brennusa, który nawiedza ją w snach, by przejąć kontrolę nad jej energią. Podczas jednej z nocnych wizyt intruz ostrzega Evie, że zbliża się ostateczna wojna z Upadłymi. Na ich czele ma stanąć pół-anioł, pół-człowiek równie potężny jak Evie. Od wyniku tej bitwy zależy, czy Zło zatriumfuje nad światem...


„Niegodziwość” to błyskotliwa, mroczna powieść stanowiąca intrygujące połączenie romansu i horroru. Już setki tysięcy czytelników na całym świecie śledzą losy Evie, Brownie, Buns, Reeda i Russela, z zapartym tchem czekając na odkrycie całej prawdy o bohaterach. Mroczne, tajemnicze wydarzenia układają się w opowieść o trudnej miłości, nad którą bohaterka nie potrafi zapanować.

W ostatniej odsłonie serii „Przeczucia” Amy A. Bartol ukazuje czytelnikom hipnotyzujący świat pełen nieoczywistości, niedomówień i uczuciowych pułapek. Bohaterowie muszą sobie poradzić nie tylko z piętrzącymi się na ich drodze niebezpieczeństwami, ale i z gwałtownymi uczuciami oraz emocjami, ukazanymi w sugestywny i wiarygodny sposób. Oto przesycona emocjami historia z aniołami w rolach głównych, dorównująca takim kultowym seriom jak „Zmierzch” czy „Upadli”.

Słyszę gwałtowny wdech, po nim desperacki jęk.
– Czasami nie da się ciebie nie dotykać – mamrocze Reed.
– Chcę, żebyś mnie dotykał. Chcę, żebyś nigdy mnie nie zostawiał.
Szepczę w tym samym anielskim języku, rozpinając jednocześnie jego pasek. Przez chwilę cierpię, bo nasze ciała przestały się dotykać – Reed odchylił się, żeby spojrzeć mi w oczy.
– Mówiłaś po anielsku! – Usta układają mu się w uśmiech, na którego widok jeszcze mocniej bije mi serce.
Słyszę, jak krew szumi w moich żyłach. Czuję głód swojego ukochanego, przechodzący niemal w ból.
- fragment książki

Amy A. Bartol – pisarka, autorka cykli „Przeczucia” i „Kricket” oraz powieści z gatunku science-fiction, urban fantasy i paranormal romance. Zdobywczyni licznych nagród literackich i autorka bestsellerów, które pojawiły się na liście „USA Today”. Mieszka w Michigan z mężem i dwójką synów.

Autor: Amy A. Bartol
Tytuł: „Niegodziwość” V tom serii „Przeczucia”
Tłumaczenie: Wiesław Łożyniak
Data premiery: 24.10.2018
Wydawnictwo: AKURAT
Liczba stron: 480
Cena: 39,90 zł

Czytany 46 razy

Dodaj komentarz

Komentarze Gości przed publikacją wymagają akceptacji Administratora.


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy

20-11-2018
Ogień i krew. Cz. 1

300 lat przed wydarzeniami opisanymi w Grze o tronKiedy Westeros rządziły smoki...Opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów... Wiele stuleci przed wydarzeniami opisywanymi w pierwszym tomie cyklu, Grze o tron, Targaryenowie –...

Czytaj dalej...
20-11-2018
"Definicja strachu" Michała Wróblewskiego pod patronatem

Już 28 listopada nakładem wydawnictwa Videograf oraz pod patronatem Secretum ukaże się thriller Michała Wróblewskiego "Definicja strachu". Książkę można zakupić w przedsprzedaży już od 21 listopada.

Czytaj dalej...
19-11-2018
Plany wydawnicze Portal Games na 2019 rok!

Plany wydawnicze Portal Games na 2019 rok! Na tegorocznym Essen Spiel Ignacy Trzewiczek, prezes Portal Games, podczas specjalnej konferencji zapowiedział wydanie kilku nowych tytułów. Portal Games ma przyjemność ogłosić, że w...

Czytaj dalej...