wtorek, 12 wrzesień 2017 14:31

Komiksy paragrafowe

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komiksy paragrafowe - Nowość wydawnictwa FoxGames

Cztery śledztwa Sherlocka Holmesa
Łzy bogini Nuwy
Rycerze. Dziennik bohatera
Wilkołak

PREMIERA: 27 WRZEŚNIA

Jak to jest być bohaterem komiksu i jednocześnie grać, tworząc swoją własną fabułę?
Teraz możesz się o tym przekonać, sięgając po komiksy paragrafowe!

Aby przenieść się do świata komiksu, wystarczy wybrać postać, w którą chcesz się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decydować o tym, jak potoczą się jej losy. Przygotuj się na zabawę pełną zaskakujących zwrotów akcji, bo główne hasła, które towarzyszą komiksom paragrafowym to: wyzwanie, ryzyko i tajemnica.

Podczas starannie przemyślanej, niezwykle emocjonującej gry będziesz zdobywać nowe umiejętności i przedmioty, a gdy zajdzie potrzeba, staniesz do walki, w której ceną może być Twoje życie. Stawisz czoło ludziom i potworom, wykorzystasz swoją wiedzę i magię, a wszystko po to, by przeżyć niesamowite historie.

Istnieje wiele dróg do zakończenia rozgrywki, a czasem wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy od tego, jakich dokonasz wyborów.
Właśnie to sprawia, że komiksy paragrafowe możesz czytać wiele razy z tą samą ciekawością i zaangażowaniem.

POZNAJ CZTERY KOMIKSY PARAGRAFOWE, KTÓRYCH BOHATEREM JESTEŚ TY!

Z okazji premiery komiksów paragrafowych Zespół FoxGames zaprasza serdecznie do udziału w grze miejskiej, która odbędzie się 16 września w Łodzi, w czasie trwania Międzynarodowego Festiwalu Komiksów i Gier.

Zapraszają również do odwiedzenia stoiska FoxGames na MFKiG
Hala Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
sektor S nr 58,
Na stoisku prowadzona będzie przedpremierowa sprzedaż komiksów paragrafowych!


GRA MIEJSKA

"ZAPOMNIANE ŚLEDZTWO SHERLOCKA HOLMESA"

Sherlock Holmes, najbardziej znany detektyw wszechczasów, w trakcie swojej podróży śladami jednego ze swoich przyjaciół, cierpiącego na tajemniczą chorobę, dotarł do Polski. W międzywojennej Łodzi, Holmes natrafił na tajemnicę, której, jak powiadają, nie udało mu się rozwiązać. Tajemnica czekała aż do dziś.

W sobotę 16-go września, po prawie stu latach, jedyne nierozwiązane śledztwo Sherlocka Holmesa zostanie poddane próbie umysłów uczestników
Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, którzy zechcą wziąć udział w grze miejskiej, organizowanej przez FoxGames. Grze miejskiej, w której bohaterem jesteś Ty.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W GRZE!
Uczestnicy zostaną podzielenie na 3 lub 4 osobowe grupy i przemierzać będą uliczki starego miasta w Łodzi.

Zadanie?
Odkrywanie miejsc, które pozwolą na poznanie zapomnianej zagadki Sherlocka Holmesa.

GDZIE MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami na naszym profilu na fb, bezpośrednio na miejsce początku rozgrywki lub na naszym stoisku na MFKiG (sektor S nr 58).

GDZIE STARTUJEMY?
W Łódzkim Centrum Komiksu

KIEDY RUSZAMY?
Sobota, 16 września, między godziną 11:00 a 12:00

Z A P R A S Z A M Y !
zespół FoxGames

Czytany 94 razy

Dodaj komentarz

Komentarze Gości przed publikacją wymagają akceptacji Administratora.


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy

22-11-2017
Raport z Północy

1 grudnia nakładem Wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się niezwykła książka. Ta książka jest poniekąd książką podróżniczą – jednak w przeciwieństwie do książek prawdziwych podróżników nie opisuję miejsc egzotycznych ani choćby trudno...

Czytaj dalej...
20-11-2017
Bestia w jaskini i inne opowiadania

Nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka wydana została antologia opowiadań H. P. Lovecrafta. H.P. Lovecraft stał się już prawdziwą ikoną kultury popularnej i jest powszechnie uważany za najwybitniejszego amerykańskiego pisarza grozy XX wieku,...

Czytaj dalej...
20-11-2017
Ręka umarlaka

Kolejna odsłona Dzikich Kart od Wydawnictwa Zysk i S-ka dostępna już w księgarniach. Prywatny detektyw i samozwańczy stróż sprawiedliwości na tropie sprawcy mordu, który zmieni bieg świata Poczwarkę, kobietę o przezroczystej jak...

Czytaj dalej...